Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem mondja meg őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja meg őszintén és nyíltan a lány hogy nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy lánnyal. Találkoztunk is már. Sokszor bezár felém, majd kinyílik. Most megint lerázott hogy nagyon elfoglalt és nincs ideje rám.


Mondtam neki hogy ő nekem bejön. De ha ő nem nyitott rám, akkor mondja meg, nem haragszom meg.


Erre jött egy "kezdem felidegesiteni" reakció, majd "mennie kellett".


Nem tudja mit is akar, ezért ilyen? Elvégre ha nem akarna semmit, akkor elég lenne nyersen megmondania.


26 évesek vagyunk.


2019. aug. 30. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
"kezdem felidegesíteni" reakció? Ez mégis mi?
2019. aug. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy nem olyan egyszerű valakinek ezt belemondani a szemébe, főleg ha jóban vagytok és megkedvelt, mint embert. Hiszen nem akar megbántani, meg talán megfordul az is a fejében, hogy ha véglegesen "leráz" pasiként, akkor már nem fogtok tudni jóban lenni, mert ez tüske lesz benned.
2019. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Engem tényleg nem bántana meg, mert így csak hiú reményeket kelt bennem.


Úgy érzem bejövök neki, csak talán egy múltbéli csalódás miatt nem mer lépni.

2019. aug. 30. 19:13
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Ne ringasd magad álmokban! Lelkileg laabilis, nem tudja kimutatni az érzéseit.
2019. aug. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Ezt 10 nőből 9 nem fogja neked nyíltan megmondani.
2019. aug. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
Nem szokásuk nyíltan kimondani, hogy nem akarnak tőled semmit. Ilyenkor jönnek a kifogások, pedig tényleg egyszerűbb lenne, ha finoman, de közölné, hogy nem akar összejönni veled.
2019. aug. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem lépsz, akkor bizony ez fog történni. Meg kell érteni, hogy a csajok nem beszélgetésre vannak, ha akarsz tőlük valamit. Rá kell menni és döntésre kell bírni. Erre kb 1 hónapod van, utána minimális lehetőséged marad.
2019. aug. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Ezt a rá kell menni dolgot úgy értem, hogy csinálni kell valamit és nem dumálni róla.
2019. aug. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem hihető számodra az, hogy elfoglalt? Sose értettem az ilyen időmilliomosokat. Engem is hazugsággal vádoltak, amiért nem mindig érek rá nonstop online csevegni vagy nem akarok többféle csevegőalkalmazást használni a telefonomon.
2019. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Friendzone....
2019. aug. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!