Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondja itt sok fiú/férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja itt sok fiú/férfi azt hogy minden lány/nő 180 centi feletti barátot akar?

Figyelt kérdés

Sokan miért gondolják azt hogy azért nem találnak barátnőt mert nem elég magasak?

Szerintem meg inkább a 175-180 cm magasság lehet a legjobb, mert könnyen tud izmosodni, meg arányosabb a teste.

Én 190 cm vagyok, de nehezen hízok, a magas és vékony alkat az egyik legrosszabb szerintem. Még nem volt barátnőm. Szóval szerintem nem a magasságon múlik.


2019. jún. 28. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még egyetlen egy ilyen választ nem olvastam.
2019. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vicces, hogy felteszed a kérdést, hogy mások miért gondolják a saját helyzetük miatt, hogy másnak jobb, amikor te tök ugyanazt csinálod.


A legtöbb srác azért gondolja, hogy a legtöbb lány 180 centi feletti pasit akar, mert rengeteg nő társkeresőn és hasonló helyeken elmondja elvárásként. És tényleg látni, hogy rengetegszer a magas srácok után rohannak a lányok. Én nem mondom, hogy minden nő ezt akarja. 176 vagyok, találok barátnőd, de ettől függetlenül velem is közölte már pár lány, hogyha magasabb lennék, akkor bejönnék nekik, de így nem.

2019. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is magas vagyok, csak mellé dagadt is. Szerinted ez jobb, mint neked? Fenét, még rosszabb.
2019. jún. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz,csak azt szeretik ha magasabb a pasi náluk.

Én 187 cm vagyok,nincs ilyen gondom,sőt az alacsony,vékony lányok is tetszenek.

2019. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azt szeretnénk, ha nem lenne nálunk alacsonyabb. Megértem, ha egy 175 cm magas nő 180 feletti párt akar.

De persze, valakit egyáltalán nem zavar a magasság.

2019. jún. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*magasságkülönbség
2019. jún. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a te alkatod tökéletes, nekem ez a zsánerem:)

De a kérdésedre válaszolva: sokan kitalálnak hülyeségeket hogy ne kelljen szembenézni a hiányosságaikkal... pl nem talál barátnőt. Eszébe se jut önvizsgálatot tartani, akkor talán feltűnne hogy életképtelen bunkó irreális elvárásokkal... de ezzel ugye fáj szembenézni, ezért kitalálja hogy "biztos azér van mert csak 178 vagyok és nem 180" (igen, 2 centin múlik hogy lesz e barátnőd), és ezt rásüti a csajokra hogy mind felszínes k##vák mert csak a magas pasik kellenek nekik...

2019. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom. 156cm magas vagyok, soha nem volt 180cm magas barátom.Mindig a saját magasságom fölötti de épp csak pár centivel.Furán érezném magam, ha a páromnak kétrét kéne görnyednie vagy nekem kisszékre állni, hogy egy jót csókolózzunk.:D

Amúgy mindenkinek vannak ,,gyenge" pontjai.Te úgy érzed a vékonyságod,valakinek a túlsúlya másnak a haja,a füle,foga állása stb..stb.. Mindenki a magáért érzi ,,igazi" problémának.De majd valaki így fog elfogadni ahogy vagy és szeretni is.

2019. jún. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
165cm vagyok, soha nem volt 170 feletti pasim, a férjem meg alacsonyabb nálam, az se zavar. Mondjuk engem a külső eleve az átlagnál kevésbé befolyásol.
2019. jún. 29. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%

# Vagy inkább regisztrálj próbából férfiként valami társkeresőre, és akkor láthatod ezt gyakorlatban is működni.

Utána gyere nagy arccal az önvizsgálatos szöveggel.

2019. jún. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!