Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányként mivel szólíthatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként mivel szólíthatnék le idegen férfiakat ismerkedési szándékkal?

Figyelt kérdés

Nagyon nem hiszek a társkeresőkben, meg a netes ismerkedésben, élőben szeretnék. Viszont ha arra várok, hogy leszólítson egy fiú, macskás néniként halok meg. Meg így legalább én választhatok.

Viszont hiába az elhatározás, egyébként nagyon bátortalan vagyok, sosem csináltam még ilyet. Mit szokás ilyenkor mondani? Vagy mivel kezdjem? Lehetőleg úgy, hogy ne nézzen idiótának, aki idegenekkel cseverészik szabadidejében, hanem leessen neki, hogy mit akarok, de ne is értse félre, nem csak szexet szeretnék.

A helyszín legyen mondjuk egy kávézó vagy egy park, és huszonéves fiúkról van szó.

Vagy nem szép lányként ne is gondolkozzak ilyeneken? Csinosan öltözködöm, meg adok magamra, vékony is vagyok, az hátha dob valamit... De tény, hogy nem vagyok világszépe.


21/L



2019. aug. 31. 00:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
16%
Soha ne kezdeményezz férfiaknál, ha nem vagy szép. Csak kínos helyzetet szül a próbálkozás.
2019. aug. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%
Bármivel. Hihetetlen mennyiségű magányos, félénk, balfsz fiatalember van, ők maguk alá fognak vizelni az örömtől, ha leszólítja őket egy lány. A lényeg, hogy úgy fognak beszélni egy igazi, élő nővel, hogy nekik nem is kellett megszólalniuk. Most nyomhatjátok a pirosat, de attól még igazam van.
2019. aug. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
Ez az utcán idegeneket leszólítási műfaj igazából még valamivel jobb pasiknál is alacsony sikert szül, ne kínozd vele magad. Kb. az egyik legszarabb "műfaja" az ismerkedésnek.
2019. aug. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

#1: Értem. :/ Kár

#2: Nem nyomok pirosat, nem találtam semmi provokálót a válaszodban.

#3: Akkor mégis hogy? Kimozdulok én, de ugyanezeket szoktam csinálni, kávézok, meg sétálok, vagy egyedül, vagy barátokkal, de ilyen tipikus szórakozóhelyekre nem járok, és nem is fogok, azokat utálom. A hobbijaim meg elég magányos hobbik, amiket otthon csinálok egyedül.

2019. aug. 31. 00:16
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy mivel nyitsz.

Igaza volt az egyik kommentelönek.

Nekem nincs bajom az ismerkedéssel, önbizalmam is van, általában nem szoktam rosszul kijönni abból ha leszolitok valakit.

De esküszöm lesz.pom magam, ha egy nő random leszolit egyszer. :D

Még akkor is kedves lennék vele, ha nem jönne be, mert ilyen egyszerüen nincs xdd

Pedig nagyban megy a xxi. századi egyenlőség propaganda.

Én örülnék, ha ebben is egyenlöbbek lennének.

2019. aug. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Hát azért nem mindegy. Az tök filmbeillő jelenet lenne, ha mondjuk azt mondanám, hogy jó az a könyv, amit a kezében fog. De kevés fiú mászkál könyvekkel, és én se olvasok olyan sokat. Ha mondjuk azt kérdezem, hogy finom-e a kávé, amit iszik, mert én is ki szeretném próbálni, akkor udvariasan válaszol rá, és le van zárva. Ha meg valami totál random dolgot nyögök be, akkor jogosan néz hülyének és kerül el.
2019. aug. 31. 00:34
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy értelmes embert szólítasz le, akkor egyáltalán nem fogja zavarni, hogy te csak úgy véletlenszerűen leszólítottad őt, mert mondjuk tetszik a stílusa. Ha zavarja az illetőt, akkor jobban is jársz, ha nem akar tőled semmit sem.

Veszteni nem veszthetsz vele semmit se, csak nyerhetsz, szóval hajrá. Az, hogy mivel szólíts le valakit, az az alkalomtól függ szerintem, illetve attól, hogy mi fogott meg benne. Kutyát sétáltat? Kérdezd meg a kutya nevét, megsimogathatod-e és adj egyértelmű jeleket, hogy érdekel a srác téged. Ha nem csap le rá, akkor köszönj el tőle és menj tovább, ha meg igen, akkor felajánlja majd ő maga, hogy menjetek el valahova. Kávézóban rákérdezhetsz, hogy mit olvas, mi érdekli ha éppen olvasás közben találod meg stb.

Rengeteg ember fél kapcsolatot teremteni és örülnek, ha valaki más teszi meg az első lépést.

2019. aug. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
En már szólítottam le pasikat. Mindegyikkel jól el tudtam beszélgetni. Szöveget nem terveztem csak mondtam ami jött:)
2019. aug. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2019. aug. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Delutan park. Kerj kolcson szomszed kutyajat. Ugy jobb a helyzet. A kutya diplomatikus urugy az ismerkedesre.

Este is ulne 20-onevesek csoportosulva ,margit sziget elejen pl meg parkokban. Foleg pentekszombat. De nyaron meg hetkoznap is!!!


Pl menj egy keziradiova es hallgass zenet. Menj oda,kerdezd meg hany ora van. Es kialakul egy beszelgetes.

Kerj egy zsepit pl. Vagy ulj oda a zenelo szokokuthoz. Tuti melledul vki.


Siman megmondhatod,h uncsizol es csatlakoznal.


Nagyon keves az eselye,h elkuldenek. Lanyoknak mindig orulnek a fiuk. Menjel laza cuccban. Farmer polo .


Kerdezd meg,h van-e ott wifi. Kuldened kell uzit a bnodnek,h hova jojjon,decnincs neted. Segitsenek. (Aztan legyen vki,aki fedez es fogadja az uzit pl instan vagy snapen. Aztan a bnod idokozben nem jon. Leonti magat es hazafordul. Visszamegy penzert stb.


Siman lehet jol talalni egy ismerkedest. En mindig tudtam ismerkedni mindenhol. Soha nem voltam egyedul.

N

2019. aug. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!