Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elsősorban csajok társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dj Bax kérdése:

Elsősorban csajok társkeresőn pl mondjuk a Badoon mit lehet olyat írni amire visszaírnak ami felkelti a csajok érdeklődését? Nektek mi jönne be?

Figyelt kérdés
1 rendes normális srác vagyok
2019. aug. 31. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A badoo szar...
2019. aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fogjátok már föl végre, hogy egy vonzó személyiséget nem lehet eljátszani, vagy elhitetni a másikkal, hogy neked az van, amennyiben ez nem igaz.
2019. aug. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

#2 szóval tök mindegy mit ír, mert első mondatból úgysem jön át semmi, így ha ránézésre vonzó visszairsz, ha nem az, akkor "nem vonzó személyiség".


Vagy ha nem így van, magyarázd már meg, hogy egy mondatból mi fog meg!

A kinézete ennyi.


Legalább magadnak be hazudj.

2019. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

Mi haverommal kipróbáltuk, hogy az én adatlapommal meg az övével is én írok, tök mindegy ö írt vagy én, saját adatlapommal visszairnak nekem, az övével nem.


Ennyi. Ha külsőre tetszel a nőknek, akkor tök mindegy milyen szar dumád van, ha nem, akkor megszivtad.

2019. aug. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs garancia. Mondjuk nyilván kerüld el a "szia! mizut" mert azt visszaismétli, aztán úgyis elő kell állnod valami mondanivalóval, ráadásul sokan automatikusan elsiklanak ilyen üzenet felett. De mint felső is mondta, hogy ha előnytelen a külsőd és fotóid, akkor írhatsz rendkívül szellemes üzenetet, amiben az adatlapjáról is beleszősz valamit, és akkor se fog valószínűleg találkozni veled.
2019. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az előnyös fotó számít. Nyilván válogatós vagyok. Tetkósok, kopaszok mindegy mit írnak, nem válaszolok.


(Egy nő)

2019. aug. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#3-as, én nem is társkeresőzöm, meg soha nem is áll szándékomban így ismerkedni, úgyhogy amit írtál, az nem csak hogy szándékos és rosszindulatú félremagyarázás, de jócskán mellé is ment. Helyesírás, megfogalmazás, központozás, szókincs mond neked valamit egyébként?
2019. aug. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én voltam fent badoon, de amint a kezdeti akciós véget ért, egy rakás alap funkció fizetőssé vált, én meg nem fizetek. Most ingyenes társkeresőn vagyok fent, nincsenek ilyen korlátozások, amúgy meg teljesen korrekt oldal, és folyamatosan fejlesztik.
2019. aug. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem is akarom elhitetni mert igaz hogy rendes normális vagyok inkább ezt megértetni kell a nőkkel emrt hitetlenek ami érthető a amai világba de akkor az esélyt legalább adják már meg
2019. aug. 31. 19:52
 10/12 A kérdező kommentje:
épp ezaz ha 1 mondatból ne mderül k isemmi mndegy mit ír akkor épp ezért írjon vissza ismerje meg az illetőt és állítólag azt hallottma a csajoknak az hogy szép e a őasi kevésbé számít inkább ápolt legyen ez alapján nem tudom miért nem írnak vissza nekem ha valaki ír a minimum hogy írok neki és ha úgy van próbálom emgismerni
2019. aug. 31. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!