Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, miért válaszoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért válaszoltok társkeresőn valakinek akitől nem szeretnétek semmit?

Figyelt kérdés
Aztán jönnek az unott párszavas válaszok, már rögtön az elején. Ez nem jófejség, csak hitegetés.
2019. aug. 22. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pasik sem szoktak válaszolni. Ilyeneken ne akadj fel. Pont ez a lényege a netes társkeresőnek. Olyan mint egy katalógus, fellapozod a jelölteket, sokra ráírsz, aztán majd valamelyik válaszol. Kész. Nem kell ezt túldramatizálni.


Régen én is fennakadtam ilyeneken, de rájöttem, hogy kár.


29/n

2019. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Diazepam ***** válasza:
96%
Ha nem válaszolnak akkor meg az a baj, hogy miért nem adnak egy esélyt, nem méltatnak válaszra sem. Ha meg elutasítanak az a baj, és vagy jön a sértődöttség, vagy nyomultok tovább. Itt minden társkeresős kérdésnél van sok ilyen sztori. Hálistennek utoljára kamaszkoromban társkeresőztem, ma már fogalmam sincs mi lenne a legkorrektebb módja az elutasításnak.
2019. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha valaki nem válaszol, de legalább a levelet felbontotta, akkor nincs semmi gond. Ismerem a társkeresős szabályokat. nem zaklatom tovább. De mikor elkezd veled beszélgetni, úgy hogy már az elején tudja, hogy nem akar semmit, elég nagy szemétség. Elképzelem, hogy sokan ezzel a bárgyú módszerrel hitetik el magukkal, hogy mennyire jó fejek.
2019. aug. 22. 21:50
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg kozbe jon ra,h nem akar semmit. A szoveged alapjan. Vagy vmi kizaro tenyezo merult fel a beszelgetesben. Idovel derulnek ki.


En pl ,ha egyszer is ugy szolit,h draga,akkor mar epitem le az egeszet. (Tiszteletlenseg. Illetve egy olyan kulturkor resze az illeto,amivel en nem tudok azonosulni.)

2019. aug. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha meg nem írunk semmit, akkor meg az a baj... Döntsétek már el végre!
2019. aug. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ha nem akartok semmit, inkább ne válaszoljatok.

A kiábrándulást, vagy jobbnak gondolt partnerre váltást már tapasztaltam. Az is rossz érzés, de akkor legalább az elején lelkes a lány. Engem az idegesít, mikor már az elején se az, de azért válaszolgat a kérdésedre.

2019. aug. 23. 10:11
 7/10 anonim ***** válasza:
#4 miért kúltúrálatlanság, ha szoktam olyat írni hogy Drága, Kedves, Csillag stb? Az a bunkóság ha valaki csak sziázik egyfolytában és semmi kedvesség.
2019. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Ha valaki engem ledrágáz úgy, hogy nem ismerem, pl. "Szia Drága", az úgy akar személyesnek tűnni, hogy közben abszolút nem az, és ez viszolygást kelt bennem, mert nem ismerem.

2019. aug. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, és az ilyenek szoktak úgy felregizni hogy "Sweet dream vagy Sunflower" mert a keresztnevük már túl személyeskedő vagy egyszerűen kapcsolatban vannak. :-D
2019. aug. 30. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#7 A "Szia Drága!" jó köszönés, ha már egy ideje beszélgetsz a lánnyal és szimpik vagytok egymásnak. De rögtön ezzel kb egy Casanova nyit. :)
2019. szept. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!