Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nőknek bejön ha valaki ért a kvantumfizikához, de az nem, ha ért a matematikához?

Figyelt kérdés

Csókolom, a kvantumfizika egy a valóságot megközelíteni próbáló MATEMATIKAI modell.


Rengeteg növel beszélgettem ezekről a témákról, az egyéni mintavételem alapján kvantumfizikához konyitani már-már csajozási dumának is számíthat, míg a matematika majdnem kizáro ok az ismerkedésre, de legjobb esetekben is inkább semleges.


Arra a következtetésre jutottam, hogy a nők többsége nem magas IQ-val rendelkező férfit keres, hanem magas IQ látszatát fenntartó férfit.


Nök, mi a véleményetek erről, igazam van?



2019. szept. 2. 09:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

A kvantumfizika nevében is misztikusabb, megfoghatatlanabb mint a matematika.

Buta vagy felszines csajoknak a kvantumfizika szöveg kéne.

2019. szept. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Tyűűűh. Van benne valami. Így érzik magukat. Úgy érzik, h az egyik nagyon jó, míg a másik nem. Ami fura, de ez van.., nem ilyenekkel kell ismerkedni.
2019. szept. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%

Önmagában egyik sem előny, se nem hátrány nálam. Én történelemszakon végeztem, így egyikhez sem értek. Kellett vizsgáznunk logikából, aminek a matematikához van kicsit köze, de azért a matek mégsem ugyanaz a filozófiai logika... :))

Nyitott embernek tartom magam, szeretem tágítani az tudásomat, így szívesen meghallgatom a másikat, ha szimpatikus, akár kvantumfizika, akár matematika, akár a kambrium-kori kőzetképződés és fosszíliák a szakterülete..

2019. szept. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Én azon gondolkoztam, hogy ahhoz is lehet köze, hogy matematikával és annak nehézségeivel mindenki találkozik valamilyen szinten tanulmányai során, míg kvantumfizikábol legtöbb ember korlátozódik a tudományos szempontból kifogásolható szintre butitott, érdeklődést felkeltö cikkekböl és dokumentumfimlekböl megszerzett ismeretekre.

Ezért a kvantumfizikárol kialakult egy homályos, ám izgalmas kép, ami a müvelöjét kissé egzotikussá teszi?


Mi ez, ha nem maga a felszínesség?

Hogy a nő kimondhassa, hogy a "barátom kvantumfizikus"?

2019. szept. 2. 10:01
 5/20 A kérdező kommentje:

#3 tökéletesen beleillesz az általam tapasztalt képbe.

Míg a kevésbé értelmes és tájékozott nök a kvantumfizikát preferálják a matematikával szemben, addig a létszámban kisebb, tájékozottabb, intelligensebb nök nagyjából azonosan érdeklödöek minden általuk nem ismert tudományág iránt.

2019. szept. 2. 10:08
 6/20 anonim ***** válasza:

Ez is csak a média meg a Facebook miatt van elhitetik velük hogy a lvantumfizika menőbb tudományosan mint a matematika, meg mennek a mémek arról hogy milyen szar tantárgy a matek csak a trend érdekli őket, nem a tudomány.

A schrödinger egyenletet mindegyik kívülről fújja, a pitagoras tételt meg elfelejtik.

szégyen.

2019. szept. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

A bifidusz eszenziszt miért nekik reklámozzák? Mert azt se tudják mi az, csak "húúú de szép leszek tőle". A kvantumfiziáról sem tudnak semmit, csak "húú de menő". A matekhoz meg már hozzászagoltak, az büdös, az nem kell.

32f

2019. szept. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
egyreszt mi bajotok a kvantumfizikaval, masreszt mi bajotok a lanyokkal? :D
2019. szept. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

ma 12:05


A kvantumfizikát ugyan így szeretem, mint a matekot. Alapból egy gyönyörű matematikai modell.


A lányokkal semmi bajom, azt szeretném megérteni, ha szeretik a kvantumfizikát, akkor mi bajuk a matekkal.


A kvantumfizika sokkal szárazabb és elméletibb, mint a középiskolás matek. Mondhatnánk úgy is, hogy felsőbb matematika a javából. Ezért érthetetlen számomra.


Persze lehet róla felületesen beszélni, de felületesen lehet a matematikárol is.

2019. szept. 2. 12:44
 10/20 Ramos ökle ***** válasza:

Nem kell ezt túlgondolni. Az egyik jól hangzik, pedig ugyanúgy nem értik, a másik meg rossz emlékeket idéz elő sokakban, hiszen matekból tudatlannak lenni manapság büszkeségre ad okot. Hogy miért, azt nem tudom.

Talán menőnek hiszik, h valamiből mindenki h**lye, ez valami sorsközösség érzetét adja nekik.

2019. szept. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!