Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Romantikus filmekben gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus filmekben gyakran kerül elő ez a mondat: "Te vagy a legjobb dolog, ami valaha történt velem. " Ez tényleg ennyire bejön a nőknek?

Figyelt kérdés

Ha a férfi ezt mondja a nőnek egy kellően romantikus pillanatban, a hölgy mindig ellágyul és a pasi karjaiba omlik. Ennek a mondatnak ilyen nagy varázsereje van? Ennyire be lehet vele találni a nőknél?


Hölgyek, ti is hallottátok már ezt férfitól? Mi volt a reakciótok? Ez valóban ilyen "egymásra találós" mondat lenne? Hogy látjátok ezt? Ha a filmekben működik, az életben is be lehet vetni, ha romantikus, érzelmes a szituáció?


(Saját megjegyzés: én sosem értettem, hogy lehet egy emberre azt mondani, hogy "dolog", de biztos vannak nők, akik ebben meglátják a szépséget.)



2017. jún. 8. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha őszintén jön az emberből, akkor nekem szimpatikus / romantikus. Ha csak azt látom, hogy be akar dobni vmi nyálasat, hogy lecsússzon a bugyi, akkor nem.


Itt meg nyilván a dolog nem tárgy értelemben funkcionál, hanem úgy, hogy "akármi, ami történt".

2017. jún. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
Igen. Mindig ez a mondat hangzik el a gyerekes anyukáktól is akik itt sírnak, mert nem kellenek a férfiaknak hiszen kölykük van, de nem bánták meg hiszen a gyerekük a "legjobb dolog, ami valaha történt velem", de ennek ellenére meg sír és panaszkodik, mert nem talál társat.
2017. jún. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi lehetne más a legjobb dolog ha megtalálod a másik feledet :)
2017. jún. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ne rom.kom.-okból tanuld az életet, mert csúnyán fogod végezni.
2017. jún. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert romantikus FILMEK.
2017. jún. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem eddig még csak olyat mondtak, hogy "Te vagy a legjobb szexuális élményem". Az jól esett :D Biztos ez is jól esne, ha megfelelő embertől hallanám.
2017. jún. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Éreztette már ezt a barátom, hasonlót mondott is. Örültem, az ilyennek nyoma marad.
2017. jún. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kérdező? Neked nem jönne be egy ilyen mondat az imádott barátnőd részéről?
2017. jún. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, kitől hallom. :) Ha ugyanígy érzek, akkor igen, bejön.


Az, hogy tárgyiasító? :D Itt nem a nőről van szó, hanem arról, hogy az adott nővel mennyivel boldogabb az élete. Egy tárgy nem tud "megtörténni".

2017. jún. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, a nők legnagyobb része a valóságban nem szereti, ha piedesztálra emelik őket.
2018. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!