Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfitársaim! Egyetértetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Egyetértetek abban hogy egy 18-24 éves kora közötti szűz lány aki alakra és arcra is szép az prémium kategória?

Figyelt kérdés
2019. szept. 2. 19:36
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ugyanakkor látom a valóságot. Óriási harc megy ezekért a lányokért. Megszámlálhatatlanul sok üzenetet kapnak minden közösségi oldalon és szerintem már szinte titkárt vesznek fel akik szortírozzák az üzeneteiket :) Instagramon például a 'Kérdezz tőlem' funkcióban rengetegen kérnek tőle randit, véleményt saját magukról. Ezek a lányok hihetetlen egoval rendelkeznek és pattogtatják le a jelentkezőket. Ők csakis csak a hiperszuperalfának adják meg a szexualitásokat?
2019. szept. 2. 19:39
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
És te hány ilyen szűzlányt ismersz? Kiírják a közösségi oldalakra, hogy szűzek?
2019. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ismerek szám szerint 2-őt :) Szinte mindenki tudja róluk hogy azok. Gyakorlatilag már instasztárok lettek helyi szinten és minden férfi - még 40-es apukák is - próbálják levenni őket a lábukról (illetve a bugyijukból kiszedni őket). Próbálkoznak pénzzel, státusszal, de egyelőre senki nem felelt meg nekik.
2019. szept. 2. 19:42
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Biztosra veszem, hogy nem ismersz szüzet. Vagy ha van a környezetedben, nem tudsz róla.
2019. szept. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
Te csak azt hiszed hogy szűzek...
2019. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
36%
Mindegy, neked nem jut ilyen szerintem. :)
2019. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

Jé, prémium kategória vagyok.

Amúgy nem alfákat keresek, hanem szerelmet.


18/L

2019. szept. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"Szinte mindenki tudja róluk hogy azok."


Őszinte részvétem csórikáimnak. Mármint ezeknek a lányoknak. Jó, hogy nem vagyok a helyükben, mert én hasonló esetben másik országba költözést fontolgatnék.

2019. szept. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
12%
Igen,így van.
2019. szept. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
20 év feletti szűzlány az minden,csak nem prémium kategória.Egy 24 éves már inkább agszűznek számít.
2019. szept. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!