Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik a férfiak esetében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a férfiak esetében vonzó illetve nem vonzó kategória vagy ez nem ennyire egyértelmű?

Figyelt kérdés
Vajon valóban két nagy csoportra oszlik a férfiak tábora a vonzó illetve nem vonzó kategóriára és ez azt jelenti hogy nem vonzó kategóriát senki nem akarja, tehát felmegy tinderre és szinte max egy két találata lesz az is kövér fogatlan igénytelen nőktől de a vonzó kategória előtt hosszú sor fog állni vagy ez baromira nem ilyen egyértelmű.
2019. aug. 18. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Nálam kizárólag a 100 kiló feletti, gyerekes, nem szép nők tetszikelnek, pedig 178 centihez 80 kiló vagyok (heti 3 edzés), épek a fogaim, átlagosnak mondanám magam. Szerintem társkeresőn már kiugróan "jócsávónak" kell lenni, ha legalább átlagos nők figyelmére vágysz.
2019. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet én élek másik bolygón, de én pont azon csodálkozok állandóan, hogy milyen szép nők vannak milyen ronda pasikkal. Tegnap is voltam esküvőn és a menyasszony abszolút 10/10-es nő(nem véletlenül vette el a csávó fél év járás után), a vőlegény meg annyit tud, hogy van pénze, amúgy bűnronda. És volt még legalább 3 ilyen pár az esküvőn, ott még csak nemis a pénz játszott szerepet. Nézegetem a facet is, ott is csomó ilyen szép nő-ronda pasi parost látok, fordítva szinte soha. Mondjuk Magyarországon alapból is olyan kicsi a jó pasik aránya, hogy vagy lejjebb adsz az elvárásból, vagy keresel külföldön párt, ahol több a helyes pasi, pl skandinávok, angolok.
2019. aug. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
2: Szerintem több sportos srác van, mint sportos csaj pl. Férfiként legalábbis azt látom, hogy több az elhízott nő. Persze nem csak a testsúly alapján lehet valaki "jópasi", de azért én nem gondolnám, hogy kevesebb a "jópasi", mint bármely más országban. Max kevesebb a jólszituált és gazdag. De valóban a pénz a fontos?
2019. aug. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!