Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők társadalmi nyomás miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők társadalmi nyomás miatt válaszolnak ennyire agresszíven a társkeresési problémákkal küszködő férfiak kérdéseire?

Figyelt kérdés

Számtalan kérdést átolvastam és azt figyeltem meg,hogy a nők többnyire negatív kritikával illették a férfiakat.

Ezt a nők fejébe ültetett férfi kép okozza?

Tehát a kérdésekre adott válasz egy immunreakcióként fogható fel ,amely nem a gondolkodás eredményéből fakad?


2019. szept. 3. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
A nők szemében a társkeresési problémákkal küzdő ember nem férfi. Ezért tűnik úgy, hogy agresszívek. Nem társadalmi nyomás, genetikailag így vannak kódolva.
2019. szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem, csak baromira unják már a sok frusztrált ömlengést és a sok általánosító hamis fszságot, ami itt elhangzik.
2019. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

(Nőként szólok hozzá, 21 éve kapcsolatban vagyok), de szerintem ez a férfiak részéről is megfigyelhető.

Néhány/számos/sok férfi és nő részéről őrületes gyűlölködés tapasztalható itt.

2019. szept. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Inkább a napi 10 nincs nőm/hol kaphatnék nőt/hogy szerezzek nőt/miért gonoszak a nők/magas elvárások BMW magasság farok méret pénz státusz 80/20 stb. kérdés miatt.

Eleinte nem reagáltak az itteniek negatívan de ha negatívan ha segítőkészen válaszolnak/lunk is a reakció az esetek nagyobbik hányadában azonos. "Aki pnával született az semmit nem tudhat a magányról vagy az önfejlesztésről

mert :

1) tömött sorokban állnak a férfiak az ajtaja előtt

2) bármit elérhet a pnájával (bárhol az életben)

3 ha nem talál párt az azért van mert el van szállva magától és/vagy magasak az elvárásai és/vagy csak az adoniszokat számolja kezdeményezésnek

Ezeken felül a kérdező saját bevallása szerint kedves rendes sőt gyakorlatilag túl jó ehhez a világhoz. Annyi a baj vele hogy nem bunkó gazdag magas nagy fszú jóképű nincs kocsija nem kigyurt vagy bármi más ami szerinte instant elég ahhoz hogy a nő öt válassza vagy amit más férfiaktól irigyel. És bárki aki mást állít egy fsz szopo cserépedény.

Emellett a nők 30 évesen már romlásnak indulnak bezzeg egy férfi az idővel csak szépül de addig minden nő ül a fsz körhintán és minden vágya hogy egy alfa gyerekét egy bétával neveltesse fel akinek csak a megélhetés miatt teszi szét a lábát.

Gyakorlatilag a nő egy gép ami folyamatosan számításokat végez hogyan jöhetne ki a legjobban az adott helyzetből minden szava és tette előre kigondolt hazugság. Érzelmekre természetesen képtelen és minden vágya hogy kisemmizze az amúgy kedvesrendesjófiút.

És ezt végtelenítve minden nap évek óta.

Nem azt mondom hogy nem létező probléma hogy valaki aki amúgy kedves nem találja a párját. Ahogy azt sem állítom hogy nincsenek nők akik a pénzre státuszra vadásznak vagy kizárólag a külső adottságok miatt jönnek ossze/maradnak együtt egy vadbrommal.

De a minden nő.... jellegű mondatokkal és általánosító közhelyekkel dobálózó férfiak semmivel nem jobbak kevesebbek vagy szeretetre méltóbbak mint az általuk úgy gyűlölt és irigyelt "alfák" és a gonosz nők.

2019. szept. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Rockarc ***** válasza:
84%

Tul sokat gondolkozol, jatszod a fogadatlan prokatort es nalad mindig az a vegkovetkeztetes, hogy mindenert a tarsadalom es a nok hibasak. Mar a fogalmazasodrol is felismerlek.


43F

2019. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem, senki nem ültet ilyesmit a nők agyába. Egyszerűen belefáradtak abba, hogy a folyamatos siránkozásba burkolt nőgyűlöletet elviseljék, és megpróbálják megfordítani, vagy bármilyen módon értelmesebb, építő, haladó gondolkodás felé terelni az inceleket.

Az utolsó fogalomnak pedig érdemes utánaolvasni, ugyanis a nők rájuk reagálnak így. Nem azokra, akik valódi tanácsot, segítséget kérnek. Azoknál mindig van jó pár segítőkész komment is.

2019. szept. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Megfigyeltem,ez oldal tele van elvált,hanyagolt, feleségekkel.Bosszúhadjáratot folytatnak a férfiak ellen.
2019. szept. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
Nyugi, nem a nők hülyék, csak az itt válaszoló nők némelyikének vannak komoly gondok a fejében.
2019. szept. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Engem az itteni férfiak, "férfiak" kondícionáltak. Megtanultam tőlük, hogy ők nem akarnak tetszeni a nőknek, a nő tűrje a szexet, ne élvezze; azt hiszik rólam, qrva vagyok; azt hiszik, nincs pénzem; azt hiszik, könnyű az életem; utálnak, megvernének, megerőszakolnának, megölnének. Minden férfi. A valóságban sem bssza pofán őket egy normális férfi sem, szóval nincs normális férfi.
2019. szept. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sunshinedoll ***** válasza:
76%
Szoktunk gondolkodni, de a férfiak rinyája annyira sablonos, hogy a válaszadáshoz már pont nem kell sokat gondolkodnunk. Mert több százan ugyanazokon és ugyanúgy nyekeregtek és ez már nekünk sem új. Valószínűleg ezért is oltunk le titeket. Mert egyikőtök se izgi. Se az életben, se itt.
2019. szept. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!