Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon felénk fiúkkal/férfiakk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felénk fiúkkal/férfiakkal hol, hogyan lehet megismerkedni, ha vissza sem néznek legtöbbször?

Figyelt kérdés

Félénk, de egyébként érdekes, intelligens fiúk elvannak a magukban, pl tömegközlekedésen.

Én is kifejezetten zárkózott típus vagyok, de azért próbálom megerőltetni magam néha szemkontaktust felvenni szimpatikusnak tűnő emberekkel, de kb. észre sem veszik.

Volt olyan is, idősebb férfival beszélgetni próbáltam, és annyira zavarba jött, hogy 2 szóban válaszolt és lefagyott...


Bulikba ritkán járok, de ott is ugyanez a helyzet. Eddig egyszer ismertem meg egy ilyen fiút, mert a barátai próbáltak "felszedni", én pedig vele igyekeztem beszélgetni inkább, amúgy akkor sem kezdeményezett volna mikor ott ültünk közvetlen mellette.


Hol, hogyan érdemes így ismerkedni? Bulikban ritkán vannak, ahogy én is, más programokon szintén, tömegközlekedésen, ahol gyakran látok pedig esélytelen, hiszen vissza sem néznek, de van egy olyan érzésem, hogy akkor sem kezdeményzenének. :)


2019. szept. 3. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem azért nem néznek vissza, mert dagadt vagy?
2019. szept. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha jól néznél ki, akkor kezdeményeznének nálad és kirakhatnál egy sorszám-húzót. :)
2019. szept. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kedves, igazán :D


Szoktak, de nem azok, akik nekem tetszenek, mint ahogy a fenti példa is illusztrálni kívánta.

2019. szept. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Előző komment hozzám tartozik, csak rossz fiókról ment :)
2019. szept. 3. 23:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát aki félénk, az nem fog kezdeményezni, pont ezért félénk
2019. szept. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért kezdeményezne? Hozzá van szokva a sértegetéshez, elzavaráshoz, lenéző mosoly keretében történő "kedvesen" lekoptatáshoz. Inkább nem szalad tátott szájjal a f**erdőben.


Én se kezdeményeznék, nem hiányzik a sértés vagy a lenéző kedvesség.

2019. szept. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Több fiókod van? Nem dagadt vagy, hanem hiteltelen ember.
2019. szept. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is félénkebb vagyok de mikor vettem a bátorságot, az esetek 50%-ában a lány elég paraszt módon kezelte a helyzetet, a többinél nem volt ilyen. De én a helyesebb, igényesebb fiúk közé tartozok, a többieknél ez az arány még magasabb lehet és teljesen megértem őket ha már rá se néznek inkább senkire. Ha én rámosolyognék lányra akkor semmiképp sem azt várom hogy visszamosolyog esetleg (nagyon ritka) hanem hogy értetlenül néz, megbotránkozik stb. Rosszak a tapasztalatok szóval őket is megértem valahol. Hogyha rendszeresen látsz egy srácot x helyen vagy a srác egy lányt úgy jóval több esélyt adnék a dolognak. Viszont szerintem érdemes próbálkozni minél többet utcán is mert abból is tanul az ember. Csak szerintem sokan feladják az első pár próbálkozás után ha az nem volt sikeres, pedig sokszor a lányok nem kezelik megfelelően a szituációt és nem a fiú hibázik.
2019. szept. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Soha többé nem kezdek magyar nőkkel. :))
2019. szept. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!