Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany az egyetemen akit annyira nem ismerek de parszor voltunk egy teremben. Instan viszont csak egy rajzos accot talaltam ami jo esellyel o viszont az alapjan valami full anime fuggo. Probaljak megismerkedni vele?

Figyelt kérdés

Vagy az ilyen lanyokat jobb elkerulni?

Ranezesre nagyon nem ilyennek tunt.


2019. ápr. 26. 03:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Viszont nem vagyok benne biztos hogy o az...viszont a neve becezese a rajzos acc plusz kovetik szaktars lanyok is...:D mondjuk lehet hallani sem hallana rolam de ha rairok mit veszthetek? 😄 bar az animes lanyoktol felek mert volt mar egyhez korabban szerencsem.
2019. ápr. 26. 03:24
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem pirul el, amikor a közelében vagy, és nem jelenik meg egy nagy vízcsepp a feje fölött, akkor fölösleges próbálkoznod.
2019. ápr. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg vannak beteg alakok az anime fanok között, de nem aranyszabály, nekem is van csomó ilyen barátom. Ez még nem jelent semmit, szerintem nyugodtan próbálkozz.
2019. ápr. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Magam is anime rajongó vagyok szóval,nem mondanám,hogy emiatt kéne elkerülni miközben emberileg toppon van. 35N

Ezt inkáb alkotási formában tud nagyon meglátszani rajtunk,hogy több művészi dolgokat szeretünk,de nem jelenti azt sem,hogy mindenki beteg perverz állat akik a legalja lenne akkor is ha nem szereti az animéket.

2019. ápr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25N
2019. ápr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Engem meglep ha valaki 20 felett szereti ezeket a dolgokat. Mondjuk akiket kovet huh. Paran a sulibol par sima ember meg vagy 250 ilyen koreai foszer.

Bar igy diplomamunka es zarovizsga kozott veszteni valom mar nincs legfeljebb lekoptat vagy osszevagdos :D

2019. ápr. 26. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!