Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őrlődöm két lány közt. Mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrlődöm két lány közt. Mégis mi alapján válasszak?

Figyelt kérdés

24/F vagyok, két lány közt kell választanom (komoly kapcsolatot szeretnék) és egyszerűen nem megy. Mindkettő remek ember, mindkettő vonzó, mindkettő mellett és ellen más szól. Mindkettővel jól járnék sok szempontból és mindkettőt rettentően sajnálom ha elveszíteném az életemből.


1) Exemmel 3 évet voltunk együtt. Voltak problémáink de egyik sem megoldhatatlan és ő szívesen folytatná ha ezeket megoldjuk. Vele rengeteg a közös pont, közös terv, közös emlék, nagyon jól tudjuk támogatni egymást mind emberileg mind szakmailag, hasonló életszakaszban vagyunk. Valamint neki nagyon fontos vagyok, és biztos vagyok hogy nem hagyna el. Nem tudok, találnék-e olyan embert valaha akinek ennyire fontos vagyok. Csak anno ő erőltette jobban a kapcsolatkezdést, és kicsit úgy érzem, hogy belesodródtam a dologba és nem én választottam. De szeretem és hiányzik.


2) Közben közel kerültünk egymással egy másik lánnyal. Ő fiatalabb, más az életszakaszunk. Ő még sokáig egyetemista én lassan munkába állok. Tetszik a fiatalos lendület, szenvedély de érezni rajta, hogy sokkal gyerekesebb, még tervez erasmusra menni, tapasztalatot szerezni, nos nekem 24 évesen nem az a tervem hogy éveket várok egy normális, felnőtt kapcsolatra. Vele viszont megvan az az érzésem, hogy én választottam és hódítottam meg, és a személyiségünk jobban egymáshoz illő úgy érzem.


Szóval a dilemma az jól működő, de kevésbé szenvedélyes vs új, izgalmas, szenvedélyes kapcsolat.


Egyszerűen nem tudok mi alapján dönteni..ha valaki volt így érdekelne a tapasztalat.

Köszönöm


2019. szept. 4. 12:59
 1/8 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Ezzel èn is igy vagyok :) kèrdès hogy be jössz mind a kèt lànynak ? Szerintem kèrdezzd ki õket az elözõ kapcsolataikròl ez alapjàn tudsz dönteni
2019. szept. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Bocsi vègig olvastam Az exed szakított vagy Te? De èn Az ùj csajjal jönnèk inkàbb össze
2019. szept. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akarsz állapodni, akkor azt, akivel szerinted inkább közös az értékrendetek (világnézet, vallás, politika, hány gyereket akar, hobbik, életstílus, bioritmus és hasonlók), és akinek szimpatikusabb a családi háttere, mert jó eséllyel egyre inkább ő is olyan lesz :D
2019. szept. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én egyikkel sem jönnék össze a helyedben. Az exeddel már lefutottátok a dolgot. Persze, folytatná, HA. De szerintem, ha akkor nem sikerült megoldani, most is csak ideiglenesen menne. Lehet kicsit tovább bírnátok együtt, de végeredményben ugyanúgy előjönnének a problémák. Pláne, hogy benned kétségek is vannak, mert "nem te választottad".

Az új lánnyal pedig felesleges komolyat tervezni, pláne, ha ő féléveket akar kint tölteni valahol külföldön. Plusz más életszakasz, rengeteg türelem kellene részedről, és megértés.

Mindkettőnél lehet egy halvány esély a boldogságra, ha a "csillagok állása is így kedvez", de én egyikre sem építenék a helyedben.

2019. szept. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, az exel egyszer már megpróbáltátok, valamiért mégsem működött.

Azt írod: "24 évesen nem az a tervem hogy éveket várok egy normális, felnőtt kapcsolatra". És ahhoz mit szólsz, hogy egy olyan utat választasz, ami egyszer már zsákutcaként végződött? Végig akarod járni újra?


Mennyi időt voltatok egyébként külön? Miért szakítottatok? Mik azok a problémák, amik bár nem megoldhatatlanok, mégis inkább a szakítást választottátok a megoldás helyett?

2019. szept. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyikkel se.

Akivel nem érzed egyértelműen, hogy csakis őt akarod, azzal nem éri meg szórakozni.

2019. szept. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az exed valamilyen okból csak ex. Megszoktad, megszeretted, de problémáitok voltak, amit ezek szerint nem sikerült a három év együtt töltött idő alatt rendezni, mivel szétmentetek.


Én úgy érzem, te még nem tudod elkötelezni magad (és 24 évesen talán még nem is feltétlenül kell), még vágysz az újra, az izgalmasra. Annak ellenére képben van a másik, hogy még nem tűnik érettnek egy komoly kapcsolatra, amire te viszont elvileg vágysz. Egy komoly kapcsolatban is megvan persze a szenvedély, de egy idő után szükségszerűen nyugodtabbá, hétköznapibbá válik a két fél viszonya. Ez jelenleg nem felel meg az ízlésednek. Olyasvalaki után ácsingózol, aki azt is tervezi, hogy fél évre elmegy külföldre, azaz fél évig egyedül lennél, pontosabban távkapcsolatban - ha nem megy gallyra az egész azzal, hogy elutazik.

Szerintem válaszd az új csajt, az exed pedig hadd menjen, és találja meg azt a srácot, aki három év együttlét után nem hezitál közte meg az aktuális friss hús közt.

2019. szept. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a szenvedély miatt, amit annyira kiemelsz, érzed, hogy hasonlóak vagytok hasonló rezgéseitek van, akkor az eddigit válaszd, ha nem, akkor őt.
2019. szept. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!