Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy válasszak két lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy válasszak két lány közül? 20f

Figyelt kérdés

Elég komplikált a mese ezért felváltva fogom írni.


1. lány-Úgy kezdődött hogy ismeretlenül ráírtam facen,kicsit chateltünk majd pár nap múlva megismerkedtünk élőben (semmi nem történt). Aztán úgy tűnt hogy többé nem érdeklem,nem írtam többet neki,ő sem írt nekem.Mondom ennek vége ebből nem lett semmi.Ideje új lányhpz odamenni.Több mint egy hét múlva ismertem meg a második lányt.

2. lány- úgy kezdődött hogy buliban odaültem mellé ismeretlenül és elkezdtem vele ismerkedni. Megadta a facebookját és másnap rámírt. Elkezdtünk chatelni. Már kb több mint 1 hete chatelünk minden nap.Megkedveltük egymást,megbízik bennem,elmondta a legnagyobb titkait.Megbeszéltük hogy csütörtökön (holnap) talizni fogunk.


Megtörtént amire nem számítottam. Ezen a héten hétfőn rámírt az 1. lány. Nem tudtam mit akar kiderült hogy unatkozik és kihívott a városba. Mivel van egy közös ismerősünk, "haverom" aki azt hazudta hogy az az ő barátnője,ezért azt hittem hogy csak barátkozni akar a lány. Amikor találkoztunk el is mondta a lány hogy ez nem igaz,nincsenek együtt. Ebből a találkozásból mondhatom randi lett. Beültünk meleg helyre iszogattunk,beszélgettünk nagyon sokat,nevetgeltünk.Sokkal sokkal jobban sikerült mint az első találkozás,sokkal érdeklődőbb is volt. Aztán elmentünk sétálni.Én próbáltam szeretgetni,engedte is. Engedte hogy fogjam a kezét (fázott és melegítettem a kezét :D) később leültünk egy padra ott fényképezkedtünk, összebújtunk mindig és persze be nem állt a szánk.Nagyon jól éreztem magam vele.Az este nem akart elvállni tőlem de mennie kellett. Tegnap kellett volna legyen a második randink de fellépése volt, úgyhogy valszeg ma este randizunk.


Jellemezem őket:


1. lány- 16 éves,kis aranyos nagyon jól néz ki,számomra tökéletes külsőre,megvan a közös vonzalom,vidám kis csaj,viszont komolyabb beszélgetésekre annyira nem nyitott,de attól függetlenül mindig van téma.Jól kijövünk egymással,jól érezzük egymást együtt.Szó szerint megelőzte a második csajt.


2.csaj-18 éves,minden létező témára nyitott.Otthonülősebb mint a másik.Sokat ül otthon,sokat tanul,színkitűnő tanuló.Vele még csak az első találkozásnál tartunk.Normálisabb mint a másik.Viszont nehéz élete van és próbálkozott öngyilkosággal.Minden percben mellette vagyok és próbálom megváltoztatni az életét.


Nehéz döntés előtt állok :/ sajnálom elutasítani bármelyiket is mert mindkettő valamilyen módon tetszik.Csak az elsővel már hajszálon múlik hogy összejöjjünk, a másodikkal pedig még csak most kezdünk ismerkedni.


2017. nov. 1. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Az írásod végén van egy kulcsmondat, ami számomra egyértelművé teszi a választást. "Próbálkozott öngyilkossággal".. Számomra ez lenne a vészharang, lépnék is le. Értem én, hogy nehéz az élete, de ha összejössz vele, onnantól neked is az lesz, mert folyamatosan tartani kell benne a lelket. Ki tudja, mikor kattan megint egyet.. Én nem kérnék belőle. Van ilyen ismerősöm, rengeteg lelki gondja van. Jobb addig kilépni ebből a dologból, amíg még semmi komoly érzelem meg ilyenek nem épültek fel.

24F

2017. nov. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mi nem tudunk jó választ adni, ismernünk kéne a lányokat, látni, hogy hogyan viselkednek veled. Mindkettő lányban vannak pozitív tulajdonságok, de ha én pasi lennék, akkor inkább a másodikat választanám. 20 éves vagy, lehet hogy az a 16 éves lány éretlen lenne melléd, főleg ha nem tudtok egy kicsit sem komolyabb dolgokról beszélni, ahogy írtad. Én a helyedben adnék egy esélyt a másodiknak :)
2017. nov. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az öngyikosságos csajszi nekem nem férne bele.
2017. nov. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha a 2. csaj marad csak barát akkor sem hagyom cserben.Meglátjuk hogy alakulnak a dolgok az 1.vel.Valahogy sokkal vonzóbbnak találom mint a 2. at. Külsőbe ég és föld, az 1. szebb... de ugye az is ott van hogy nem minden a külső. Lehet hogy pont én lennék az aki megváltoztatná az életét a 2. nak.
2017. nov. 1. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!