Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hol találhatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol találhatnék barátnőt?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, nem egy bulizós típus, nem nagyon járok bulikba, így nem sok esélyem van. Szakmám van, nem tervezek már továbbtanulni, munkát keresek jelenleg. Talán viccesnek, vagy furának hangzik, de olyan munkahelyet szeretnék, ahol korombeli vagy kicsit fiatalabb lányok is vannak. Szakmám alapján sajnos kb csak férfiak közelébe lennék. Szerintetek milyen munka az, ahol azért lányok is akadnak? Nem nagyon tudom, hogy hol ismerkedjek, eddig iskolában azért mindig voltak körülöttem lányok, de most nem igazán és így elég nehéz pár találni. Nem keresek görcsösen barátnőt, de azért jó lenne már. Ha esetleg nem is munkahelyen, akkor mit tanácsoltok, hol lehetne ismerkedni máshol lányokkal egy olyan fiúnak, aki nem jár bulikba, nem nagyon iszik alkoholt sem?
2019. szept. 5. 01:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért, mi a szakmád?
2019. szept. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tanulj noi fodrasznak :)
2019. szept. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első kérdés mi a szakmád? Sajnos sokat számít az is. Van aki bukik az olajos piszkos, munkaruhás srácokra. Ha párt szeretnél azt nehéz kifogni. Sajnos a mai 20évesek kb 80 de inkább 90% csak dugni akar. Ami akkor nem rossz ha te is ezt keresed, de a leírásból nem ez jön le. Én se vagyok egy adonisz, de mégis szép barátnőim voltak(nem egyéjszakás, 2év,5,5év. jelenleg 3éve van párom és 2 hónapja a feleségem és a gyerekem anyja) Munkahelyen jöttünk össze. (gyárban)

Ne akarj tényleg görcsösen ragaszkodni bárkihez ha már lesz kiszemelted, mert elszalad.. LEgyél titokzatos és ha már szex van tegyél oda neki rendesen. Az a lelke mindennek. Ha a szex jó akkor nagy baj nem lehet sose. ;)

Az hogy hol ismerkedj. Akár kávézóban a pultossal. Vagy boltban. Igazából bárhol. Légy kedves, de közbe csipkelődős,de mindenképpen magabiztos. Enyhén lehet bunkózni.Ha megbántódik akkor se legyél egyből "kiskutya" és kérj bocsánatot. Nem szabad. TE vagy a férfi és ezt fogadja el. (Én kegyetlenül őszinte és paraszt is szoktam lenni, de nem érdekel. és sajnos van akinek ez jön be..

Na sok sikert a csajokhoz vagy inkább nőkhöz. Jaa és ne pénzéhes nőket akard. Azok csak élvezeti céltáblák. Pénzért lőhetsz rájuk...

2019. szept. 5. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Tanulj PUA-nak:D
2019. szept. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a munkád fiús, akkor a hobbid lehetna csajos, vagy legalább neutrális.


Tökjó amúgy, hogy leíro mit nem szeretsz, de többre mennél azzal, ha arra koncentrálnál, amit szeretsz csinálni!

2019. szept. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!