Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én hol találhatnék barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én hol találhatnék barátnőt?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Dolgozom már. Munkahelyen nincs lehetőségem. Bulizni meg ilyen helyekre nem járok, mert nem vagyok társasági ember. Neten már sokat próbálkoztam, meg jelenleg is, de még egy sima beszélgetés sem jön össze. Hétvégéim szabadok, de nagyon rossz hogy nincs egy lány akivel lehetne közös programunk, meg akivel szeretjük egymást.

Szerintetek hol próbálkozzak?

Még úgy igazán sosem volt olyan lány az életemben akik szerettem.


2019. júl. 15. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Kérdezd meg Google barátokat....


De komolyan, naponta legalább 10 ilyen kérdést írnak ki.

2019. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Nőj fel! A nők nem szeretetre vágynak, hanem hogy ők legyenek a legmenőbbek a környezetükben. Akkor (és addig!) lesz csajod, ha legalább eggyel el tudod hitetni, hogy jelentkezők közül téged választva ugrik legnagyobbra a ranglétrán.
2019. júl. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén, velem is ugyanez a helyzet. Évek óta próbálok ismerkedni (bár kizárólag interneten) sikertelenül és lassan már ott tartok, hogy fel kellene hagynom a kereséssel és nem görcsölni rá a témára, mert lehet, hogy pont azért nem találkoztam még a hozzám illő fiúval, mert túlságosan akarom. Meg az igazat bevallva, szívesebben ismerkednék élőben, csak kissé szociális fóbiás vagyok és nagyon nehezen kommunikálok. 18/L
2019. júl. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok 23F
2019. júl. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!