Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy srác gusztustalan módon bámul, de barátnője van, akit szoktam is látni?

Figyelt kérdés

Én rá se nézek kb, nem flörtölok, nem mosolygok, stb, de ez már nem csak szimpla megnézés, hanem pl ma is konkrétan iszonyúan bámulta a mellemet, ami nem nagy egyébként egyáltalán, tehát nem az a szemkiveros, meg amikor szemben állt, direkt így benezett a felsőm alá...

Nekem ez már nagyon túlzás.


Szerintetek mit tegyek?


2019. szept. 5. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. szept. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én 23, ő nem tudom, de nem sokkal lehet több.
2019. szept. 5. 17:19
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Szólj neki, hogy nagyon gáz a viselkedése. Ez igazából attól függetlenül is az lenne, hogy csaja van. Ha srácként hivatkozol rá, gondolom nem valami tanárodról vagy főnöködről van szó.
2019. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a melleidet stíröli, simán/nyugodtan szólj, h “hahó, itt vagyok fent” (mutatva a szemeidre). Ez még úgy is taplóság lenne, ha nem lenne barátnője...
2019. szept. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Szólj azoknak a nőknek is, akik a cscsüket rakják ki a melóhelyen, pedig van 2 kölkük, férjük, stb, és a melóhelyen szórakoznak a fiatal srácokkal(pl nálunk, velem)
2019. szept. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mond meg neki,hogy ez téged zavar és tahóság a barátnőjével szemben.
2019. szept. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 és ennek mégis mi a fhax köze van a kérdező promlémájához..?! Segítek: qrvára semmi.
2019. szept. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, úgy nézett, hogy látszott rajta, hogy gondolatban már alatta vagyok... Ezt akkor is csinálta ha a barátnője mellette ült, rendkívül kellemetlen. Én próbáltam nem adni alá a lovat és kerülni a szemkontaktot.
2019. szept. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elkezdődött a magyar radikális feminista mozgalom.
2019. dec. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!