Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most mondjátok meg nem gusztus...

Most mondjátok meg nem gusztustalan egy srác harisnyában?

Figyelt kérdés
mai napon az egyik fiú harisnyát vett fel és a derekánál kilátszott a fehér szegélye 17/L
2012. dec. 10. 14:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi bajod van??? Létezik fiú harisnya, ha eddig ezt nem tudtad, akkor közlöm veled.


És mi közöd hozzá, hogy felveszi? Inkább fagyjon le a lába?

Te lány vagy és azt tudnod kellene, hogy a harisnya melegít.

21.L

2012. dec. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Akkor vegyen fel jégeralsót vazze az a férfiak harisnyája.


De most komolyan? Harisnyát? B-zi e a srác? A régi franciák is hordták rendszeresen - tudjuk milyenek lettek.

2012. dec. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%

Lehet, hogy te még csak most szembesülsz ezzel, de a férfiak is szoktak fázni.

Akkor lenne érdekes, ha szoknyát venne rá és mellé magassarkút.

2012. dec. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Xenophilius


Igen, a "régi" franciák is hordták...plusz britek, spanyolok, portugálok, németek, olaszok stb.

2012. dec. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát tényleg nem túl sexy... de attól hogy hideg van még a fiúk is fáznak :S
2012. dec. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
a fiúk miért ne hordhatnának harisnyát? mi is fázunk!
2012. dec. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a jageralsó öregapós! Sőt, inkább paraszt bácsis! Nekem nem jön be.

A barátom hord harisnyanadrágot, nem gusztustalan.

2012. dec. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk lába is ugyanazokból a fázós alkatrészekből készül, mint a lányoké. :)

Tehát mi is bátran hordunk harisnyát, ha szükség van rá. Még akkor is, ha neked nem tetszik, mert én sem a te kedvedért hordom. Van aki a pamutot szereti, van aki a nylont. Mindkettőnek megvan a maga előnye/hátránya, de lényeg hogy hordunk. A jégeralsót szeretik a legkevesebben, mert az a legkényelmetlenebb, ugyanis lóg, gyűrődik, elcsavarodik, úgy szar ahogy van.

2012. dec. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nejlon vastag harisnyát hordok. 17/F
2012. dec. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

És????? Ebben nincs semmi baj. Fázik a lába de nem akar két nadrágot mert akkor melege lesz vagy nem kényelmes úgy neki, mivan abban?

Figyelj létezik fiúknak is harisnya, a táncosoknál el is várják hogy hordják akár fiú akár nem.

Én nagyrészt kinti munkát végzek ilyen hidegbe, és ugyanúgy hordok harisnyát, ciki vagy nem ciki vagy buz**is nem érdekel, melegen tartja a lábam. Abba a vászon munkásnadrágba megfagy a lábam, én is próbálkoztam már azzal hogy alávettem a melegítőimet de semmit nem értem el vele. Amikor a fűtött műhelyben kellett lennem megsültem 10 perc alatt benne, izzadtan kimenni onnan egyenlő a megfázással esetleg tüdőgyulladással. harisnyába meg nem az volt mert nem izzadtam bele de jól szigetelt így nem is fagyott szét a lábam se.

Nem kell kinevetni inkább példát venni róla hogy van esze ée nem divatbol hanem normálisan védekezik a hideg ellen. Jó te lány létedre biztos húzol magadra harisnyát lehet ezért furcsa neked mert még nem láttál fiún ilyet.

2012. dec. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!