Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves nők! A férfiak szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nők! A férfiak szerint ti annyira a magassák megszállottjai vagytok, hogy 190 alatt szóba sem álltok senkivel, viszont?

Figyelt kérdés
.. csak én látom azt, hogy a mai "férfiaknak" egyáltalán nem a magasságukkal van (csak) gond? Sőt..
2019. szept. 5. 21:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Senki se a kérdésre válaszol. :D

Nem, nem csak te látod úgy, hogy csak a magasságukkal van gond, mással is van..

De ez ugyan úgy elmondhatató a mai nőkre is, köztünk is van jó pár szériahibás.


Ez a magasság téma, meg már tényleg unalmas. Én se vagyok egy törpe növésű csaj, ezért nyílván nekem is magasabb pasik jönnek be, ha meg vagyok szólva érte, ha nem. Az alacsony pasiknak is jut bőven csaj, a legtöbb nem túl magas. Ha nem jön össze egy csaj sem neki, valószínűleg nem azzal van a baj, hogy alacsony..

2019. szept. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
91%

#20 akkoriban a kapcsolatok sokkal inkább a külsőségeken alapultak, hiába próbálják meg itt máshogy beállítani. A férfi legyen magas és legyen tehetős, a nő legyen karcsú és jó háziasszony. Kész, ennyi volt az érték. Nem sokan keresték a lelki társukat akkoriban.


Amúgy számomra az ideális férfi magasság valahol 170-180 között van. De életem szerelme 165 centi magas volt, nem róttam fel neki. Természetesen nincs baj a magas emberekkel, csak nekem nem kellenek. Van elég ő aki arra bukik, válogassanak onnan.

2019. szept. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Én 185 cm vagyok egy-két cmvel nagyobb az átlagnál talán, de a 190tól azért még messze, viszont nagyon nincs így, hogy nem állnának szóba velem a nők, főleg, hogy a többség 160-170 között van. Furán is néznének ki egy 2 méteres emberkével:) 25f
2019. szept. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

173 centi magas vagyok, 5 párkapcsolatom volt eddig és mindegyik hapsi 180 centi alatti volt. Amúgy a 190 centi szerintem már elég ritka és feltűnően magas. Elég kevés pár lenne, ha a nőknek ez számítana.

De amúgy tényleg van néhány férfi, aki ezzel próbál kifogásokat találni, hogy miért nem állnak vele szóba a nők. Ezzel a jelenséggel csak itt találkoztam. Ismerek több egyedülálló férfit, és nem sírnak annyit, mint itt néhányan, pláne nem ilyen rossz kifogásokkal.

2019. szept. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem szégyellem magam amiatt, hogy 180cm magas nőként nem vonzódom nálam 20-30 centivel alacsonyabb férfiakhoz. Azt is tudom, hogy sok férfi szerint pedig max 170 centiig nő egy nő és ez sem bánt különösebben. Viszont ettől még nem ugrok senki farkára attól, hogy minimum olyan magas, mint én, azért ez (kis magasságbeli különbség mellett) sokadrangú szempont.
2019. szept. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!