Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek mennyire számit, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire számit, hogy mi a horoszkópja a kiszemeltnek?

Figyelt kérdés
Miért számit?
2019. szept. 5. 21:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Régebben foglalkoztam kronobiológiai pszichogenetikával, asztrológiai elemzésekkel is, nem a napi gagyi előrejelzésekkel. Van némi alapja a leírt dolgoknak, de pl. én Bak vagyok, amire rideg, barátságtalan, távolságtartó jelzőt is aggatnak, miközben ezek közül egyik sem igaz. Szóval, ha csak ez számítana, 12 féle ember élne.
2019. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
25%

Nem számított, de ha újra erre kerülne sor, akkor már számítana, már tájékozódtam és bizonyos alap tulajdonságok igazak azokra az emberekre, amiket leírtak.

Nem arra a sz.rra kell gondolni, amit napi szinten kamuznak.

2019. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

#1

Párom apukájára pedig teljesen jellemző, amit most kiemeltél a bakra. Érzelmileg infantilis, csak az anyagiak számítanak neki.

2019. szept. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
#3: talán amiatt, mert földies jegy, mint a Bika, Szűz, akiknek fontos az anyagi biztonság. De önmagában nem ez a meghatározó. Csúnya is lenne.
2019. szept. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Pont annyira, hogy aki ezzel foglalkozik nem lenne a párom.
2019. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem számít.
2019. szept. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
18%
Álljatok meg drágáim, felnőtt korban az aszcendens számít. :) Meg az összes többi faxság, a karrier a merkurban, a szerelem a nem tudom melyik hold udvarában... Szóval... De, a nap jegy (amiben születtél) és az aszcendens a lényeg. Én nem e szerint választok párt, de mindenesetre érdekes/érdemes ezt is nézni. Majd figyelek. :)
2019. szept. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Annyira nem, hogy még pontosan a jegyek hónapokhoz tartozását se igazán tudom.
2019. szept. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem, hogy még a gyerekeim apjáét sem tudom (mondjuk a gyerekekét sem)
2019. szept. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Semennyire. És akinek fontos, az nem lenne a párom.
2019. szept. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!