Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek alapjàn mièrt nem keres?

Figyelt kérdés
Meg ismerkedtem egy közössègo oldalon egy sràccal.Igaz a szemèkyes talàlkozòig nem jutottunk mèg el.Ő jelölt be ismerősnek.Utánna beszèlgettünk pàr szòt ő küldött az izmairòl kèpet nek kèrt semmi fèle szexuàlis kèpet viszonzàsul csak ràm bízta volna a dolgot hogy szeretnèk r kèpet küldeni meg aztis hogy milyet.Azt mondta nem a szexre hajt.Most mèg is el tűnt ma pedig volt fennt cseten is ma ahogy làttam nem is egyszer nem èrtem mièrt tűnt el hiszen jòl el voltunk.
2019. szept. 5. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted aki az izmairól küld képet ismerkedés gyanánt, az nem csak a szexre hajt?


Te hogy lehetsz ennyire naiv?

2019. szept. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne szimpatikus alapból az, aki pár nap után az izmait küldözgetné facebookon.

Meg rám bízza, küldök-e valami olyan képetképe?! Nem is ismer. Fel se merüljön benne, hogy ez kérdés.

2019. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar veled csetelni, mert fárasztó olvasni az írásodat.


Megismerkedtem egy közösségi oldalon egy sráccal. Igaz, a személyes találkozóig nem jutottunk még el. Ő jelölt be ismerősnek. Utána beszélgettünk pár szót, ő küldött az izmairól képet. Nem kért semmiféle szexuális képet viszonzásul, csak rámbízta a dolgot, hogy szeretnék-e képet küldeni, meg azt is, hogy milyet. Azt mondta, nem a szexre hajt. Mégis eltűnt. Ma pedig volt fent cseten is, ahogy láttam, nem is egyszer. Nem értem, miért tűnt el, hiszen jól elvoltunk.

2019. szept. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mi a fàrasztò ebben?
2019. szept. 5. 22:18
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#4 Azok a hibák, amiket kijavítottam benne.
2019. szept. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A 8 osztályt sikerült már kijárni? :))
2019. szept. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Hamvas rétihéja ***** válasza:
100%
Azért nem ír, mert most épp egy másik csajnak küldözgeti a képeket az izmairól.
2019. szept. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

2 dolog zavar nagyon.


1: mi a bajod a normál ékezetekkel?

2: küldött az izmairól képet.

Hány évesek vagytok, 14?

2019. szept. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, tényleg fárasztó olvasni az írásodat, ez a legjobb szó rá. Balra dőlő ékezetek, csomószor vissza kell térni, mert olyan kifejezéseket írsz egybe, amit külön kellene és fordítva, ez pedig megváltoztatja a jelentést, és vissza kell térni, hogy kihámozza az ember, mit is akartál mondani. Nagyban nehezíti a dolgot, hogy egyáltalán nem használsz vesszőt, ami tagolná a gondolataidat, így egy nagy, értelmetlen, egy levegővel, hangsúlytalanul eldarált monológ lesz az írásodból, amit igen fárasztó értelemmel feltölteni, és félreérteni is könnyű.


Ez a baj az írásoddal.

2019. szept. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Unalmas vagy. Vannak sokkal jobb csajok nálad akikre inkább fordít időt. Ennyi.
2019. szept. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!