Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nincs esélyem 45 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs esélyem 45 éves nőként egy 50 éves férfinél, mert "túl öreg" vagyok hozzá?

Figyelt kérdés
Elvált nő vagyok. Munkahelyemen nagyon tetszik egy kollégám, és ahogy nőkhöz "illik", kérdezgettem a kolléganőimet az illetőről (én nemrég kerültem oda). Megtudtam, hogy ő is elvált, viszont valaki azt mondta nekem, hogy ne reménykedjek, mert úgyis a fiatalok tetszenek neki. mert hogy jól tartja magát és jól szituált. Na de én is jól tartom magam, nagyon is! Ilyen igazságtalan a világ, hogy már az ötvenes férfiaknak is 30 éves nők kellenek csak...? Én vagyok naív?
2019. szept. 6. 17:53
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
7%
Nem az a baj, hogy 45 éves vagy, hanem hogy 180 kilo. Szívesen.
2019. szept. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
1%
Ha így nézzük akkor nem igazságtalan a világ. A férfiak meg 20 éves korukban nem találnak barátnőt, viszont később meg sokkal fiatalabb nőkkel is összejöhetnek, ha jól szituáltak és jól tartják magukat. A nők meg 20 évesen kapnak meg mindent, nyalják ki a seggüket a nagy semmiért.
2019. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
1%

Ennél az egynél nem, de neked mégis ő kell. Miért? Miért jó ez neked? Ja, mert ő a menőember? Akkor ő nyílván a fiatalokra fog vadászni ahogy a legtöbb "menőember" ötvenes férfi menő kocsival meg ilyenek.


De neked mégis ez kell.


Esetleg ha egy kora hatvanas "menőembernél" próbálkozz.

2019. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%

Ne hallgass másokra! Lehet, hogy irigy rád, vagy neki is bejön a kolléga.

Közeledj finoman, kezdj el vele beszélgetni, és gyorsan kiderül, ha (nem) érdekled.

2019. szept. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Fura, milyen ellenségesek itt néhányan:)

Elsőzör is nem "kell", hanem érdekel.

Másodszor pedig 55 kg vagyok, mert 35 éve sportolok:)

60 éves menőember is érdekel, és a nem menő is, ha szimpatikus:)

2019. szept. 6. 18:03
 6/23 anonim ***** válasza:
66%

Az én főnökasszonyom előtt (45 körüli) még a 25 évesek is sorban álltak, annyira pozitív személyiség párosult a szép külső mellé.


Fiatalabb nőt pedig ki ne szeretne ha van rá lehetősége?

2019. szept. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
Aki annyira hülye, hogy azt hiszi hogy majd nyugdíjas korában ápolgatja majd egy nála 20 evvel fiatalabb nő, azzal szerintem nem érdemes nagyon foglalkozni.
2019. szept. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

#7


Ha elég menő és pénzes, lesz rá jelentkező, hidd el. Láttál már rá példát te is, a sok gazdag vén trotty mint fialat nővel van.


Jól teszik, gondolom, habár persze a szerelem meg ezek jobbak lennének - de az nem létezik, csupán ábránd.

2019. szept. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%

Nem unjátok még minden napra az ilyen kérdéseket?


Nem kell az 50 éves pasik nagy részének 30 éves nő, de legfőképpen a 30 éves nőknek nem kell 50 éves pasi.


Amúgy lehet, hogy nem jössz be neki. Honnan tudjuk?

2019. szept. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
10%

#9


A legtöbb ötvenes férfinak azért nem kell, mert ők már komoly kapcsolatban vannak az alábbiakkal: Soproni Ászok, Kőbányai világos, Koccintós, Vino de la Tinto, Mátyás keserű, Unicum.

2019. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!