Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet esélyem egy 15 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egy 15 évvel idősebb férfinél?

Figyelt kérdés

tetszik egy környéken lakó kb. 15 évvel idősebb férfi. nem beszéltem még vele soha. hogyan hívjam fel magamra a figyelmét? valamint lehet egyáltalán valami esélyem szerinted? esetleg hasonló korúak véleményét is várom.

21L


2011. júl. 18. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Igen, van! Egyedülálló? Ha családos, kerüld, a legtöbb családos nem fogja elhagyni a családját (persze akad kivétel) és csak te meg a gyerekei/felesége szenvednétek a végén.

De ha egyedülálló, akkor simán van esélyed, ha elég érett vagy hozzá, hogy a szexen kívül legyen közös beszédtémátok os. Nekem 22 évesen volt egy 17 évvel idősebb kapcsolatom.

2011. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

keveredj a környezetébe. ha nem figyel fel rád többszöri találkozásra sem, akkor nem érdekled.

de arról tudsz, hogy elkötelezett-e egyáltalán?

2011. júl. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

felesége nincs, gyerekről sem tudok. nőt már rég láttam vele.

köszönni sem köszönünk egymásnak.

ha a közelébe megyek és néz akkor tetszhetek neki, ha nem akkor nem?

2011. júl. 18. 20:43
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A figyelmét ugyan úgy lehet felkelteni mint egy bármilyen másik férfiét, ha tetszel neki akkor van is esélyed. Egyébként működhet persze, de csak ha azonosan gondolkoztok, egyforma a ritmusotok stb... szóval passzoltok egymáshoz. Nekem van ismerősöm aki már évek óta egy nála 15 évvel idősebb férfivel van együtt ráadásul a lány 20 éves. És tökéletesen működik...
2011. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
a kölcsönös mosolyvillantás elindíthat valamit. érezned kell a továbbiakban, hogy a múltkori mosolytól mi változott meg.
2011. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Hogyne lehetne. Én is minimum tízessel fiatalabb csajokat szeretem, de akár mégfiatalabb is lehet.

39F

2011. júl. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
csak valahogy meg kéne tudnom hogy tetszem e neki...
2011. júl. 18. 20:50
 8/13 anonim ***** válasza:
ma 20:48 neked hány kg nők tetszenek?
2011. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha nem csalados lehet eselyed. Ezt lehet es erdemes is kideriteni. Elso korben koszonj neki rendszeresen. Ahogy ezt viszonozza mar sokat elarul. Ha jol reagal, mosolyogj. Idovel venni fogja mi a helyzet es lepni fog ha tetszel neki.


35F

2011. júl. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
53%
Hátha nem vagy hulladék evő,csöves mutáns csirke aki a hátsó lábával mindig seggbe rúgja magát és közben az Orosz himnuszt énekli akkor biztos ;P
2011. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!