Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Első randin csók? (Társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin csók? (Társkereső app, mindketten 30 évesek vagyunk)

Figyelt kérdés
30-as Nők! Ti hogy fogadnátok ha első randin megcsókolna a pasi titeket? Kijöttem a hódításból az az igazság :) amúgy a hölggyel mindketten nagyon szimpatikusak vagyunk egymásnak. De úgy érzem ennyi idősen már gyorsabban történnek a dolgok, nem vagyunk már tizenevesek. A nő nagyon kedves, szerény, én sem vagyok egy “minden nőt megdugok az első randin” típusú pasi. 30/f
2019. szept. 7. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Én első randin szexeltem és 6éve együtt vagyunk. Azelőtt meg 2hetet vártam egy csokra, másik nönél.

Nincs rá szabály.

2019. szept. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Próbáld meg mindenképp megcsókolni. Nem számít sikerül-e.

Sőt, én rámozdulnék arra, hogy megdugjam az első randi végén. Valószínűleg nem engedi, de legyezgetni fogja a hiúságát, hogy van ő olyan jó nő...

Ha összejöttök komolyra, majd később párszor felemlegeti, hogy meg akartad dugni az első randi végén. Te meg majd ilyenkor mindig mondod, hogy persze, mert annyira tetszik neked. Te nem az a pasi vagy aki bárkire rámozdul az első randin, de neki nem tudtál ellenállni.

2019. szept. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Azért, mert valaki elmúlt 30, nem fog idegenekkel smárolni.

Azért 30 felett már érezned kéne a nő viselkedéséből, hogy mikor aktuális a csók.

2019. szept. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

" De úgy érzem ennyi idősen már gyorsabban történnek a dolgok"

Oltári nagy tévedésben vagy, és még rajtad kívül jó sok millió ember.


Az ismerkedést soha nem is lehet siettetni, mert a kapkodásnak nem lesz jó vége. Tudod, hamar munka ritkán jó. Pont a párkapcsolatra érdemes rengeteg időt szánni, ha tényleg komolyat és hosszútávút szeretnél. Nem tudsz egy embert kb pár hónap alatt megismerni, sokszor évek is kevés hozzá.


Próbáld meg, aztán vagy visszacsókol, vagy nem.

2019. szept. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

Nokent irom: probald meg.


Mi is eleg visszafogottak voltunk a ferjemmel, elso randi vegen csok, a 3.-on (egy het mulva) szex.


Nincs szabaly, de nem erdemes tul sokaig keretni magunkat.

2019. szept. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Le lehet pontozni, 29 éves nőként nem örülnék neki, valószínűleg elfordulnék és megmondanám, hogy ezt még ne... Még akkor is, ha szimpatikus a másik.

Nem fogok egy idegennel csókolózni. Igen: attól, hogy pár napja/hete beszélgetünk messengeren, még idegenek vagyunk.

"Kijöttem a hódításból az az igazság"

Nem hódítani kell görcsösen, hanem egy normális, tartalmas programra elvinni a másikat, ami során jobban megismeritek egymást, értelmes témákról beszélgetni, közben (nem nyálas és megjátszott udvariassági színjátékkal, hanem az alap dolgokkal) nőként bánni vele: odafigyelsz, hogy mit szeretne, előre engeded (kivéve ugye az étterem és egyéb vendéglátó vagy szórakozó hely befelé menet), nem először te veszed le a kabátod, hanem lesegíted róla, kinyitod az autó ajtaját, stb.

2019. szept. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak ha már személyesen ismerem legalább 1 éve máshonnan, és úgy alakult többé a dolog. Idegentől nem díjaznám, biztos, hogy nem lenne második randi. Csak mert egy kicsit beszélgetek valakivel, attól még idegen.
2019. szept. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.

Alkalomtól és vérmérséklettől függ.

Ha olyan a helyzet, 30 évesen azért ez már nem akkora megrázkódtatás.

Amúgy, amikor lekezded, lehet látni, hogy mit szólna hozzá.

2019. szept. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket! A randi szerencsésen alakult, ahogy írták fejjebb "jött minden magától" :) Igen, megcsókoltam, és a lány is küldte a jeleket, hogy szeretné, szóval nem volt nehéz dolgom :) köszönök minden hozzászólást :)
2019. szept. 10. 08:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Erre nincs szabály. Még 30-as nőknél sem. Én 28 éves vagyok most, 26 évesen egy 31 éves nővel kezdtem el ismerkedni társkeresőn. Rögtön 1. találkozó azzal végződött, hogy szexeltünk a kocsim hátsó ülésén. Nem előre tervezett dolog volt, hanem szimplán úgy alakult. Ezt érezni kell, hogy a másik mennyire tart szimpatikusnak. Ha sokat nevet a mondataidon, esetleg hozzád ér, akkor nyert ügyed van. Onnan már simán jöhet akár ölelés, csók.
2019. okt. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!