Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy fogadhatnám el, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadhatnám el, hogy nem lesz párkapcsolatom az állandó betegségem miatt, ami elcsúnyít engem? N

Figyelt kérdés
2019. szept. 8. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Ez a hiszti része. Mondd a többit.
2019. szept. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miféle betegséged van, de itt lakik egy születésétől ragyás, ronda fejű nő. És férje van. Szóval fel a fejjel, nem minden a külső,!
2019. szept. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Fogd fel úgy, hogy így is túlnépesedés van, és segítesz a bolygónak azzal, hogy neked nem lesz gyereked.
2019. szept. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

#2, milyen férje? Kérdezhetném azt is: mennyit kell tűrnie mellette/tőle?

Kérdező, valamelyest hasonló helyzetben vagyunk, az én rondaságom is részben eü. okokra vezethető vissza. Nekem az tette könnyebbé az elfogadást, hogy alaposan átgondoltam, milyen kapcsolatra, milyen párra lenne esélyem így. Siralmas kép rajzolódott ki előttem.

Egy ronda nőnek ugyanis nagyon komolyan meg kell alkudnia, ha párkapcsolatot akar. Ha "csak" annyival kell megbékélnie, hogy nem számíthat sem vonzalomra, sem szerelemre a partnere iránt és részéről sem, az még a jobbik eset. De többnyire nem ennyivel kell. Jó eséllyel el kell fogadnia a (8 vagy több órás) munka mellett otthon ingyencselédként funkcionálást - nem 100%-os teljesítmény esetén pedig még a háborgást is. Elegánsan félre kell néznie, amikor a kedves párja más nőkre csorgatja a nyálát, adott esetben meg is d.gja őket. És persze számítania kell rá, hogy bármikor, a legkisebb semmiségért is lazán ki lesz dobva, mert ennyit ér...

Nem biztos, hogy olyan rossz az, ha ezekből kimarad az ember.

2019. szept. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
És mi hogy válaszoljunk, ha még le sem írod konkrétan, mi a bajod?
2019. szept. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ismerek ronda nőket, akiknek bár a párjuk sem szépség, de ők nem is ezt keresik egymásban. Szép családjuk van és látszik, hogy boldogok együtt. Probáld a lehetőségekhez képest legjobbat kihozni magadból és fogadd el azt, aki a lelkedért szeret és jo ember.
2019. szept. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugtasson a tény, hogy még így is lesz olyan, aki megdug 🙂
2019. szept. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod h nem lesz parod. Fel a fejjel. <3 Szepnek tartott noknek is vannak problemaik, a nem szepnek tartottak is kapcsolatban vannak.
2019. szept. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!