Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 30-as férfi hogy képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30-as férfi hogy képes állandó anyagi bizonytalanságban élni?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag soha nem volt hétköznapi értelemben vett munkahelye. Ő elmondása szerint "projekteken" dolgozott mindig. Ezt van hogy zsebbe adott pénzben, vagy ha számla kellett akkor haver cége adott számlát, időnként aktiválja a kisadózói egyéni vállalkozását, azzal is dolgozik.


Nem tudom elképzelni hogy ez mellett mégis hogy hozott össze, egy normális lakást, ránézésre normál egzisztenciát.


Kérdeztem hogy lesz nyugdíja stb. Erre azt mondta eleve nem gondolkodik állami nyugdíjban, neki hosszú távú megtakarításai vannak, meg említett valami életprogramot?


Csak mennyire lehet egy férfira számítani hosszú távon egy kapcsolatban ha igazából rendes munkahelye soha sincs?



2019. aug. 7. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Szokásos balázska féle kamu.
2019. aug. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Nem értem mi a problémád...? Én is tanácsadóként, trainerként, stb. keresem az igazán jó pénzt. Ingadozó, de ha kijön a havi nettó 1 milla átlagban, amiből fizetem a KATA-t, akkor mégis miért gond ha mondjuk két hónapig nem sok van? Akkor utazok, új projekteket rakok össze, publikálok, stb. Nyilván jobb 150ért bolti eladni...

30F

2019. aug. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Jól van balázska, most már állítsd le magad.

Belép másik felhasználóról :D

Ennyire gáz nem lehet valami.

2019. aug. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%

Mi is a párommal saját vállalkozásban keressünk elég jól. Nem fizetünk még nyugdíjat, de én sem hiszek személy szerint ebben...


A rendes munkahelyet mi mókusfutónak hívjuk. Azok akik magasra törtek sosem a sorba álltak be. Aki bátor az vagy nyer vagy belebukik, de semmiképp sem egy átlagos valaki aki belenyugszik a sorsába.


Ha te nem, más hasonló lelkületű nő mellett megtalálhatja a párját. :)


Ha neked olyan pasi kell, aki biztonságot nyújt, vagy egy mókust keress vagy olyan idősebb - de vannak 30-as Már sikeres vállakozók is, akik mellett nem kell attól félned hogy esetleg belebukik ezen választott útjába.

2019. aug. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Te nem vagy vállalkozói alkat, a pasi meg az, van ilyen. Mindkettőben lehet valaki sikeres meg sikertelen is. Lehet a mókuskerékben megrohadni havi nettó 150ért, és akkor "van rendes állása". Vagy kereshet háromhavonta kétmilliót, de nincs. És mindkettőnek létezik az ellenkezője, alkalmazottként is lehet ha i fix félmillát keresni, meg vállalkozóként is éhen lehet halni, ha pl nincs projekt.


Szóval ez alapján, hogy nem volt soha rendes állása, én nem vonnék le nagy következtetéseket.

2019. aug. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jelenleg elég kevés olyan állás van, ahová érdemes lekötnie magát az embernek. Azért, ha csak éppen keres kicsit, már sok ember ezt tartja normálisnak, mint te is. 9 éve, nekem sincs munkahelyem, mert minek?????? Másoknak meg az ad biztonságérzetet, hogy reggel kel és megy robotolni estig.
2019. aug. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Életművész a srác.
2019. aug. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szakmámban maradnék, és leírom pár ismerősöm h csinálja.

Jómódú családból származik. Amit katas programozóként keres az elég a számára megfelelő életkörülmények fenntartására, a lakást mag anyuci/apuci adta alá.

Másik példa:

Katas programozó. Szintúgy beránt ő is 4-5-600körüli összeget 1-1 projecten. Ebből bevállal 2őt, s máris 1.2M a bevétel. Igaz nincs nyugdíj, de ha csak 5-600at él fel (s ebből már jó életet lehet finanszírozni), akkor a felét félretudja tenni. Kata-sként bankfüggő ki mennyire számítja be, de ha ügyes, akkor felvesz 30évre 20-30M hitelt (kb 140körül lesz a törlesztője), s vígan elvan. Ha szorulna a hurok, akkor eladja (hisz megéri nem?). Szóval ez kb egy 30éves embernél simán lehet.

Én is ezt csinálom, csak épp alkalmazottként, vállalkozóként is dolgozom, meg +ba projecteken is. 1-2M megvan havonta, ház törlesztő elenyésző, vígan elvagyok... Ha sok pénz kell berántok 2-3-4 projectet, ha nem akkor elvagyok 1millióból is, azt akkor van sok szabadidő. Igaz, hogy kell hozzá 10-12 éves munkatapasztalat, szóval az ilyen filléres 1 éve vagyok a szakmában emberek ezt nem csinálják meg.

Ugyanez érvényes szerintem egy munkájához értő autószerelőre is, vagy ácsra, bármre. A lényeg h a területeden a legjobb légy. Az ismerős barátnőimnek is azt szoktam mondani, lehet műkörmösként is milliárdos, de akkor olyan körmöt csináljon, amit más nem tud. Fel fog értékelődni...

32f

2019. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
OFF: Írja már le nekem valaki, hogy mi ez a Balázskázás. :DD Mindenhol látom, de nem vagyok naprakész.
2019. aug. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez nem Balázska.
2019. aug. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!