Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg minden nő, akkor is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden nő, akkor is ha absz nem jó nő, talál magának mérnök férfit? Ismerősi körömben 10 jogász- vagy tanárnőnek pl 7 nek mérnök, kettőnek orvos, egynek alezredes rendőrtiszt a párja. Szinte eltartatják magukat. És nincs olyan aki alább adja

Figyelt kérdés
2019. szept. 9. 22:58
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
a 11. fodrász nőnek meg gyógyszerész a párja. Kétséges h a pénzen kívül bármi is számítana a mai világban
2019. szept. 9. 22:59
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Az emberek nagy része nem a foglalkozása alapján választ párt magának.
2019. szept. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

Jaa mert egyébként az orvosok meg a rendőrök olyan jól keresnek.... :'D Hagyjuk már.

Mérnök és mérnök között pedig hatalmas különbségek vannak, fizetésben is. Nem is mindenki tud a szakmában elhelyezkedni (vagy nem olyan munkakörben), és nem is mindenki ért hozzá aki el tud helyezkedni. Az, hogy "mérnök" egy baromi tág fogalom, diplomás minimálbértől a csillagos égig terjed a fizetésük is. De nem törvényszerű, hogy akinek van egy "büfé" szakos mérnöki diplomája az jól is keres, sőt.

2019. szept. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%
Gondolom egy értelmiségi jogásznő szintén hasonló párt keres, nem fog egy segédmunkással összejönni... Ilyen nőre vágysz? Tanulj, tegyél érte...
2019. szept. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
32%

Naná, mert az országban minden férfi mérnök :D


#4


Kár, hogy ez alapjáraton nem lehetséges, kivéve ha már most elég gazdag vagy. Ki van találva a rendszer úgy, hogy azok kerüljenek mindig "fölülre" akik alapból oda születtek. Tisztességes, igaz?

2019. szept. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
De egyébként miért beszélünk eltartásról dolgozó nőknél? Tanári pályával ha már vállal néhány külön órát vagy osztályfőnök vagy kutat, publikál stb akkor egész szépen lehet keresni. Fodrászok szintén degeszre keresik magukat. Ne mondjuk már egy olyan nőre akinek van egy átlagos fizetése, hogy eltartatja magát. Szerintem te nem vagy tisztában a fizetésekkel egyáltalán. Jogász, mérnök, orvos is van olyan akinek teljesen átlag fizetése van és ha akarna se tudna 2 embert eltartani. Szerintem abszolút nem látsz bele ezekbe a kapcsolatokba.
2019. szept. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
98%
Én meg ismerek csomó diplomás nőt-köztük tanárnőket is-akiknek tűzoltó, kőműves, kamion sofőr,taxi sofőr a párja. És akkor mi van? Mit bizonyít az, amit kérdezel? Ezek szerint te is csak azokat veszed észre, akiket látni akarsz. Nagyon jól írta itt valaki, hogy normális emberek nem végzettség alapján keresnek párt.
2019. szept. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%

#7


Bár az olyan pároknál ahol a nő kb. középvezető a férfi meg olyan mint egy hajléktalan vagy egy kőbunkó munkás ott azért elgondolkodtató, hogy ott mi az ok? Mert ott sem a "pénz" nem működhet amit az egyik oldal okoskodik, sem pedig a "nagyon jó belső értékei", mert akkor nem viselkedne úgy, mint egy csöves, a rájuk jellemző dialektussal "Há' má' ne legyé' má' ilyen há' má' mos' mé' csinálod esztet', Sándor vagyok Sándor vagyok nem Árpád és nem Malvin"

2019. szept. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Persze, annyi mérnök van, hogy minden nőnek az jut.

Azt legalább már sejtjük, hogy te miért nem vagy mérnök.


Egy mérnöknő

2019. szept. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%
#8 Ez egy külön téma, nem ilyenekről írtam. Ezeknek a nőknek a férjei nem műveletlen/suttyó/alpári/szakadt "hajléktalanok" csak azért, mert nincs mérnöki vagy orvosi diplomájuk.
2019. szept. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!