Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg bruttó 285 ezer ft...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bruttó 285 ezer ft lett most az átlagbér? Aki ettől egy picit elmarad, azzal nem állnak szóba a nők? Csak a divat pénzkereső szakmás pasikat választják (mérnök, közgazdász, rendőrtiszt, orvos)?

Figyelt kérdés
2017. jan. 25. 08:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Bruttó 285.000-t kenheted a hajadra.

Igen a piacképes pasikat keresik akik megtehetik.

2017. jan. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%
Kedves kérdező, nem vagyunk melletted a szelekció időpontjában, így nem tudjuk pontosan, hogy milyen primitív, dzsungel stílus alapján választasz magadnak nőt. Ebből kiindulva nincs értelme itt annyit nyomatni azt, hogy csak a fullgazdag csávók kellenek a 21. század nőjének, mert teljesen nonszensz és elferdíti a valóságot. És igen: Te vedd le magadról a rózsaszín szemcsit és gondolkodj Reálisan, amikor nőt választasz ismerkedéskor! 28N
2017. jan. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Ennek alig több mint a felét keresem diplomás értelmiségiként a szakmámban. Ha te csak picit vagy elmaradva ettől akkor nagyon jó vagy.
2017. jan. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
70%
Nem érted a "bruttó" fogalmát, látom.
2017. jan. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
37%
Teljesen mindegy mennyi az átlagbér. A nők mindig a jobban keresőket részesítik előnyben.
2017. jan. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
74%
Tényleg annyi. Egyébként ezt a dolgot soha nem értettem én még egy nőnek sem mutattam meg a fizetési papírom :-D Vagy van aki azzal megy csajozni?
2017. jan. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
92%

Már kezdtem aggódni, hogy mi történhetett? Elmúlt 9, és még nem volt meg a napi "minden nő pénzéhes ribi" kezdetű siránkozás.

Minden rendben? Jól vagy? Elkaptad az influenzát te is? Tényleg nagyon aggódtam már, hogy mi lehet, hogy ilyen későn írtál csak ki kérdést.


Ja, és igen, minden nő pénzéhes ribizli, úgyhogy csak a pasik jól kereső 10%-nak van nője. Csak hogy válaszoljak a kérdésre is.

2017. jan. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

[link]


Én sajnos diplomával sem keresek nettó 200 ezer ft-ot. Pedig 5 évig tanultam érte. Miskolcon nincs jövő. Igaz nem mérnök vagyok.

2017. jan. 25. 09:43
 9/32 anonim ***** válasza:
86%

#8:

Figyi! Mindenki annyit keres, amennyiért el tudja adni magát :-P Nem azzal van baj, hogy mit tanultál, hanem azzal, hogy nem tudod magad értékesíteni a munkaerő piacon. Mert ahogy a nevében is benne van, az is piac ;-)

De hogy egyen a penész: diploma nélkül is átlag felett keresek :-P :-D

2017. jan. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
85%

Én azzal nem állok szóba, akinek gondot jelent értelmezni ilyen alap kifejezéseket, hogy átlagbért, bruttó bér, és hasonlók. Meg olyannal, aki úgy áll az ismerkedéshez, hogy minden nőt csak a pénz érdekel, szóval ha elhajtom, akkor egy pénzéhes kur.va vagyok. Elvégre vele más baj nincs, csak hogy csóró...


Az általad említett divat pénzkereső szakmákról még annyit, hogy a legtöbb tehetséges fiatal végzős már eleve külföldön áll munkába, itthon csak a szakma öregjei maradnak. De persze, hogy csak velük akar egy nő randizni, nekem is álmaim tárgya a 60 éves nőgyógyászom, akinek a legfiatalabb gyereke is idősebb nálam, és lehet vagy 120 kiló. De biztos jól keres!


Mivel puncival rendelkezek, ezért egészen biztosan csak életképtelen, haszonleső élősködő lehetek, aki eltartó gazdatestet keres, egy kis szexért cserébe, aztán gyorsan kitojok két gyereket, hogy dőzsölhessek a gyerektartásból, és kúrogasson valami fiatal alfahím, miközben szegény exférjem megszakad a munkában. Eltaláltam?

Szerinted, ezzel a felfogással, nektek miért nincs nőtök?

2017. jan. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!