Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tetszik egy srác, de alig mer rám nézni meg hozzám szólni, és ilyen félénken mosolyog?

Figyelt kérdés
Van egy olyan érzésem, hogy nem mer lépni, de mindig a haverjaval van, és így meg én sem merek. :S
2019. szept. 10. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát hívd el, hogy ne velük legyen.
2019. szept. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nézd! Egy ember sokkal másabb négy szem közt. Őszintébb. Esősorban saját magával. Nekem az asszonyt ugyanígy sikerült összeszedni. A klubban láttam meg, a barátnőivel volt. Tudtam, ha akkor megyek oda, akkor valami frappáns dumával elhajtott volna a 'csába. Tette volna ezt a többieknek való megfelelési kényszerből és messze nem azért mert nem felelnék meg neki. Így számmegszerzés, felhívás, randira hívás és négy szem közti normál összeismerkedés lett. Meg 11 év házasság! Ennyi!

Szóval ragadd ki a közösségből akikkel van. Keress lehetőséget négy szem közti beszélgetésre - lehetőleg ne sietős randi legyen, hogy legyen ideje feloldódni és megnyílni - ha erre szüksége van. Telefon, internet ... keresd fel. Nem szégyen az, ha egy lány nyit.

2019. szept. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!