Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Neten ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Neten ismerkedésnél hogyan szoktak irni a fiúk?

Figyelt kérdés
Akar társkeresőn, vagy facen. Mi az amire nem is ragáltok, és mi az amire vissza irtok nekik,
2019. szept. 11. 06:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem reagalok:

Sziamizu stb... Semmit mondo uzenet ...

Szexualis ajanlat

Farok kep

Full helyesirasmentesseg

Tul oreg vagy fiatal

Adatlap face profil megnezese utan ha ures vagy csak ilyen megosztos hulyesegek vannak

Kep hiany


Valaszolok:

Ertelmes legalabb 3 mondatos szemelyes uzenet, amin latszik h elolvasta a profilom. Pici humor. Van kep. Normalis adatlap face profil, gondolatok.

2019. szept. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyszer kíváncsiságból regisztráltam nőnek kiadva magamat egy társkeresőre. Első nap 10 ember írt, abból 8 teljesen normális volt. A nők azért nem ezt tapasztalják, mert csak a tökéletes külsejű férfiak üzeneteit olvassák el, ők pedig ilyenekkel is gyakran érnek el sikert.
2019. szept. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2 detto, ugyan ezt csináltam, csak elvétve jött ilyen "dugunk", és farokmutogatós, a röbbség teljesen normális kezdeményezés volt. Szomorú volt ezt látni, a kb 5%-os üzenet válasz arányommal amit férfiként tapasztalok, pedig normális, profilra reflektáló, ismerkedős üzenetekkel indítok, és jóképűnek is mondanak. A legútóbbi barátnőmmel mikor összejöttem, ment is a kérdezgetés a barátnői részérő, hogy nincsenek hasonló haverjaim személyiségben, külsőben? Hirtelen nagyon kapós lettem...
2019. szept. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem csak a tökéletes külsejűeknek megy válasz, de most őszintén, ha valaki nem tetszik, mitől jobb, hogy váltanak pár levelet, az illető elkezd reménykedni, közben a csaj csak azért írt vissza, hogy ne legyen bunkó, aztán majd valahogy leépíti úgyis?


Vagy ha megírja, hogy "bocsi,de nem vagy az esetem", akkor sértődöttségtől vezérelve jön rá az, hogy "nyugi, amúgy te sem vagy nagy szám, így gondoltam, veled hátha egyszerűbb", vagy "Ja, mert a herceget várod, hát azt várhatod, Csipkerózsika", vagy "Mert csak a fizetősök, mi?".... Én anno kaptam ilyeneket...

2019. szept. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

Nalam nem kell tokeletes kulso

Eleg ha van haja es mosolyog a kepen es normalis a kep.


Am a legtobb esetben nem egybol jol a "dugjunk" hanem a masodik levellel. Normalia level valaszolsz orulsz h dejooo es jon a fekete leves . Ja amugy o hazas es szereto kell. Vagy csak baratsag extrakkal fele meg neki.

Szoval az j az elso level normalis meg nem biztos h az emberke is az ...

2019. szept. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4 Egy "bocs, nem vagy az esetem" választól még nem esik le a karikagyűrű az ujjadról. Ha arra visszaír, azt már nem kell elolvasni, ennyi.
2019. szept. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A bocs de nem valaszra a legtobben bunkon reagalnak.

Hiszti sertetseg kiakadas beszolas ...

Kell az nekem?

Nem!

Szoval jobb ha nem ir vissza az ember...

2019. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még egyszer írom, hátha csúnyán írtam és ezért nem sikerült megértened: amit a "bocs, nem"-re visszaírnak, azt már nem kell elolvasni.
2019. szept. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%os, te nem vagy normális, az biztos.
2019. szept. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell elolvasni.... Ja, amíg az oldal tagja vagyok, villogjon, hogy van egy (vagy több) olvasatlan üzenet... Ja, vagy úgy érted, nem kell rá válaszolni? Tehát ha a "bocs nem"-re jön az üzenet, hogy "te beképzelt büdös kurwa, akkor dögölj meg egyedül", akkor arra ne válaszoljunk, csöndben nyugtázzuk, hogy rendben van? Na, látod, ezért nem válaszolunk többnyire azoknak, akiktől nem akarunk semmit...
2019. szept. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!