Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várja el a másik fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el a másik fél ismerkedesnel, rövid időn belül, hogy azonnal kiadjam magamat érzelmileg?

Figyelt kérdés

Bizots, hogy vannak ilyen nők is, de en lanykent ferfiakkal élem ezt meg rendszeresen.

Most velem van a baj? Én normálisnak gondolom, hogy lassan kezdek el kötődni, annak függvényekent, hogy milyennek ismerem meg a másikat.


2019. szept. 10. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
én is nehezen nyílok meg, de az életem leg kisebb szegletét is elmondom amúgy szóval hülye egyveleg.
2019. szept. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Dettó. Én is mindent elmondok, de az nem jelenti, hogy kötődok is automatikusan.
2019. szept. 10. 22:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert komoly önértékelési zavarokkal küzdenek az ilyen emberek, rögtön magukhoz akarnak láncolni, mert félnek, hogy egyedül maradnak. Persze az is lehet, hogy szimplán hülyék. Igen, van nőben is ilyen bőven sajna.
2019. szept. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!