Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik lépés lenne jobb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lépés lenne jobb a jövőre nézve?

Figyelt kérdés
Véleményekre lennék kíváncsi, lassan 25 éves leszek és nem volt barátnőm, valószínűleg nem is lesz, csúnyának tartanak meg nem is tudok már semennyire ismerkedni! Két lehetőségem van, itthon beépítem a tetőteret kb 3 millió forint betakarja külön bejárat erre is lenne csak pénzem, vagy verjem magam évtizedekre adósságba egy saját házért? Ugye ha itthon maradok az mamahotelnek számít és tudom hiába de legbelül még él egy pici remény, hogy nekem is lehet barátnőm!

2019. szept. 14. 18:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Baromság ez a mamahotelezés.

Én amikor exemmel összejöttek a szüleimnél laktam tudta ezt exem is, tudta, hogy segítek szüleimnek, fözök mosok takarítok, pénzt adok haza. Minek mentem volna albiba, ha a szüleimnek is segíthettem akár?

Semmi baja nem volt ezzel a szemlélet móddal. Csak amikor komoly lett a kapcsolat, közös albiba költöztünk.


Szóval nem emiatt fogsz kelleni vagy nem kelleni másoknak. Én tuti nem vennék fel hitelt...

2019. szept. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, de ha pénzt ölök ebbe utána én nem mennék albiba mert hülyeség lenne,tehát úgy is fogalmazhatnék,hogy manapság mennyire elfogadott ha együtt kell élni egy telken az ősökkel!
2019. szept. 14. 18:58
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a tetőtér. A ház értékét növeli. A pénzed se bankban áll, ez nem hülyeség. HA meg lesz valakid, akkor elköltözöl vele valahova. 25 évesen nekem se volt se kutyám se macskám, de még csak 3 millióm se, osztmégis:)
2019. szept. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ki a francnak kéne azt elfogadni, hogy te hogyan élsz? Annyira fárasztó ez a mit szólnak hozzá aggódás. Egy életed van, ha neked ez jó, akkor szard le ki mit mond. Pláne akkor, ha nincsenek értelmezhető kapcsolataid. AMúgy meg én azt szoktam mondani, hogy dobjon meg a hiányzó pénzzel, oszt megyek külön lakásba.
2019. szept. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De épp ez a kérdés,ha pénzt ölök ebbe, nem fogom tudni kivenni csak ha megöröklöm a házat, tehát mondjuk 2 év múlva megismerek valakit akkor nem lesz semmi pénzem mert ott van a tetőtérben így meg elég nehéz bárhova is elköltözni!
2019. szept. 14. 19:01
 6/14 anonim ***** válasza:
És 3 millióból hova akarsz költözni?
2019. szept. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ezért írtam a hitelt, olvassatok! Ne keljen már 5x leírnom ugyan azt!
2019. szept. 14. 19:11
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha az őseid normálisak és nem szólnak bele a dolgaidba, akkor nem hiszem, hogy a leendő barátnő számára gond lenne a közelségük. Én a tetőtér beépítést választanám a helyedben.
2019. szept. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha hitelt akarsz azt lehet barmikor később is.
2019. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Csak hitelhez kell némi önrész is, anélkül semmit nem adnak!
2019. szept. 15. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!