Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy a jó humorérz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a jó humorérzékem hiánya miatt incel maradok életem végéig?

Figyelt kérdés

Azt gondolom a legtöbben tudjátok, hogy a nők szemében nagyon fontos, hogy egy pasinak jó humora legyen.

Azonban én sajnos nem születtem egy Adam Sandlernek, így amikor én poénkodni próbálok az nagyon sokszor igencsak izzadságszagú, ezért inkább hanyagolom a dolgot.


Olyan értelemben van humorérzékem, hogy mások poénjait vegyem és meg meg szoktam érteni a viccet (már óvodás korom óta észlelem a humort, a perverz poénok is már öt éves korom óta lejönnek). De olyan értelemben nincs jó humorérzékem, hogy én csináljak nagy poénokat. Itt-ott igyekszem elejteni néhány poént vagy viccet, de valahogy közel sem ér el akkora sikert, mint amekkorát az alfahímek poénjai.


Arra is rájöttem, hogy ez nem egy olyan dolog, amit annyira fejleszteni lehetne, ez nagyrészt velünk született dolog. Pl a kisöcsémnek már most sokkal jobb humorérzéke van mint nekem, holott sokkal kevesebb tapasztalata kellene legyen ilyen téren, innen is látszik, hogy mennyire nem egy tanulható dolog, hanem velünk született.


Elképzelhető, hogy az elsöprő humorérzékem hiánya miatt életem végéig incel maradok?



2019. aug. 10. 05:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

Adam Sandler :D


John Mulaney mióta alfahím? Vagy Bo Burnham? Jack Whitehall?


Akiket ti alfahímeknek hisztek, a büdös parasztok, azok csak hangosak, nem viccesek. Persze a marcsikák biztos röhögnek rajtuk. Ahogy valaki biztos nevet az Adam Sandler filmeken is.

2019. aug. 10. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Vannak savanyu nok is, nem mindenki szeret nevetgelni. Biztos vagyok benne, hogy nem emiatt vagy egyedul.
2019. aug. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

#2


Nem arról van szó, hogy be lennék savanyodva mint valami ecetmanus. Inkább egy hadnagynak képzelj el.

2019. aug. 10. 08:55
 4/25 anonim ***** válasza:
17%
A humorérzék nem számít a nőknek. Jól kell kinézned és gazdagnak kell lenned, ez a fontos. Az alfahímek poénjain sem azért röhögnek, mert annyira viccesek, hanem mert aki jól néz ki, annak automatikusan a poénjai is jók, legalábbis a nők így vannak bekötve.
2019. aug. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
70%

Az hogy nem vagy egy vicces gyerek közel sem lenne akkora visszatartó erő mint az "alfa" meg "hadnagy" kifejezések használata. Persze vannak domináns férfiak és nők ez tény de amíg valakinek berögződés hogy annak kell lenni ahhoz hogy barátnő legyen és ehhez kötelező x+y+z képesség és azt keresi miben nem jó ahelyett hogy azt figyelné miben jó akár jobb mint a szerinte "alfa" emberek addig a legkevesebb hogy nem tud vicces lenni.

Ahány ember annyi látásmód. Van aki felnéz az online játékokban sikeres emberekre van aki a mentősökre más egy jó szakemberre vagy egy sikeres vállalkozóra egy testépítőre vagy festőre. Annyira sok területen lehetsz kiemelkedő és te ahelyett hogy azt néznéd miben lehetsz kiemelkedő rá vagy függve arra miben vagy gyenge.

2019. aug. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Mi köze a hadnagynak az alfához? :D avassatok le milyen gyik-es trendről maradtam le !
2019. aug. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik nagyon súlyos szövegértési problémáik vannak itt egyeseknek.

Be tudná itt bárki másolni, hogy hol említettem azt, hogy az „alfahímeknek” közük lenne a „hadnagyhoz”? Mert én ilyenre nem emlékszem. Olyanra viszont igen, hogy azt írtam le, hogy nem olyan értelemben nincs humorérzékem, hogy be lennék savanyodva meg ilyen depis lennék, hanem olyan értelemben, hogy néha túl katonás beállásom és megjelenésem van és a „kőagy őrnagy” megjelenést adom le.


Ami meg a másik válaszolót illeti.

A lánc ott fog elpattanni, ahol a leggyengébb láncszem van. Azaz megteheted, hogy túlhangsúlyozod az erősségeidet, de attól még megmaradnak a durva hátrányaid is, ha vannak ilyenek. Pl ha egy nő kitesz magáról egy szétretusált fotót a netre és mindenki elájul tőle, hogy mekkora jónő, de amikor találkoznak a photoshopmentes valóságban vele akkor látják, hogy iszonyú csúnya. Vagyis csak attól, hogy ért a jó képek készítéséhez még semmit sem változtat azon a tényen, hogy egyébként iszonyú csúnya. Ez csak egy példa, hogy értsétek mire gondolok.

Különben is a legtöbb incel hibája, hogy csak a jót említi magáról, miközben lehet, hogy más igen durva hibákat viszont elhallgatnak. Nem értem miért gond ha én őszintén leírom, hogy mik a hibáim?

2019. aug. 10. 14:21
 8/25 anonim ***** válasza:
16%
Ez itt a feminácik birodalma, kérdező. Férfiként ha csak három szót írsz, abba is belekötnének.
2019. aug. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell nagy ész, hogy megröhögtess egy nőt, sőt inkább minél kevesebb van annál jobb, ebben segít majd az alkohol, csak mondjad a faszsagokat és röhögni fognak hidd el.
2019. aug. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondtam, hogy keress egy savanyu not, mint amilyen te vagy. :) Csak hogy vannak olyan nok, akik nem szeretnek nevetgelni, nem szeretik sem az ugratast, sem az intellektualis abszurd humort, sem pedig a honalj-fing vicceket. Csomo not nem erdekel a humor, szerintem ez nem akkora hatrany, mint gondolod.
2019. aug. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!