Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tömegközlekedésen, nyilvános...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tömegközlekedésen, nyilvános helyeken ismerkedni?

Figyelt kérdés
Például ha nézegetjük egymást egy lánnyal a buszon, metrón, esetleg egy halvány, kedves mosolyt is megereszt, oda lehet menni?
2019. szept. 14. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

en lany vagyok, velem gyakran megtortenik


2 eset van :


1. jol nez ki a fazon

2. nem jol nez ki a fazon


mindket esetben feltetelezem, hogy van egy igen nagy egoja, ami alapvetoen nem szimpatikus


jobban szeretek en kozeliten ...vagyis en kivalasztani a ferfit, aki nekem tetszik, es en kozelitek, ez nekem jobban mukodik

2019. szept. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha a lány mosolyog, azt nem lehet jelzésnek venni, hogy szimpatikusnak és/vagy vonzónak tart?
2019. szept. 14. 21:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Továbbra sem... részemről legalább is. Persze biztos van ellenpélda, ahol ez működött.
2019. szept. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem totál felesleges.
2019. szept. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Odamész hozzájuk és a következő lesz.

10-ből 9 azt mondja "Van pasim". Ami ha igaz akkor azért jelent kizáró okot, ha pedig nem igaz akkor el lehet gondolkodni mennyire érdemes összejönni olyasvalakivel aki hazugsággal indítja az ismerkedést.

10-ből 1 pedig egyáltalán nem nyitott az ismerkedésre és bármit csinálsz esélyed sem lesz náluk.


Én ezeket tapasztaltam.

2019. szept. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem van jó tapasztalatom. Megtetszett egy lány a vonaton. Szemeztem vele sokáig. Majd mutattam neki egy vicces képet a telefonom kijelzőjén :D Olyan önfeledten kacagott fel, hogy már akkor beleszerettem. Odaültem mellé beszélgetni


Azóta eltelt 1 év és egypárt alkotunk

2019. szept. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!