Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Élőben ti hogyan szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élőben ti hogyan szoktatok ismerkedni és hol?

Figyelt kérdés
Hány sikeres kapcsolatotok jött így össze? Mindenki válaszát várom! Köszönöm!

2018. ápr. 23. 05:35
 1/6 anonim ***** válasza:

élőben bulikon, társaságban, tüntetésen, bárhol

élő személyekkel akár itt is,volt innét is két jó szexpartnerem

2018. ápr. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Suli, egyetem, edzés, munkahely, koncert, buli, baráti társaság. Mind a 8 kapcsolatom ezeken a helyeken alakult.
2018. ápr. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Én nagyon egy troll csaj voltam, így bárhol tudtam.

Pl kutyasétáltatás közben többször találkoztam egy fiúval, és egyszer benyőgtem, hogy a kutyáink után szabadon mi is vehetnénk egymásról szagmintát. Ez pár randit eredményezett, aztán kiderült, hogy van barátnője. 17 éves voltam.


Buliban táncoltam egy sráccal, és mondtam, hogy most már mennem kell. De ő szeretett volna még egy táncot, én meg menni akartam, ő nagyon akarta azt a táncot én meg beüvöltőttem, hogy "Lábon foglak pisilni, engedj már!!" Ezt sikerült a The time of my life elején bekiabálni... 3 hónapig jártunk, aztán valahogy szétmentünk. 20 éves voltam.


Egyszer meg a buszon sudokuzás közben orrba szúrtam magam a ceruzával, ömlött a vér az orromból. Egy srác adott zsepit. Vele fél évig jártam. 21 voltam.


Külföldön éltem, szakadtan, kócósan, koszos melegítőben este 10-kor elmentem a helyi pizzázóba enni és ezzel a tulaj szívébe loptam magam, amíg ott éltem jártunk. Kb 8-10 hónapot. 22 vagy 23 lehettem.


Lecsengő házibuliban fikáztam a Kill Billt és látványosan elmentem a fotel mögé töri könyvet olvasni :D Az egyik srác aki most már 3 a párom elhívott randizni mert tetszett neki, hogy lázadtam :D 25 voltam.

2018. ápr. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg helyen: jóga, sport közben ( után), céges bulin, volt hogy focimeccsen, de még horgászás közben is lehet ismerkedni...a lényeg, hogy ismerd fel az alkalmat és tudj kommunikálni.
2018. ápr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Konkrét módszerem nincs, ha adja magát a helyzet, akkor ismerkedem. Suli, közös társasággal házibuli vagy piálás valami beülős helyen. Ezekből mondjuk nálam 1 kivételtől eltekintve pont nem lett komoly kapcsolat.


#3: Végre egy csaj, aki nem itt rinyál a kamu szövegével, hogy nem kell senkinek :D

2018. ápr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 .:bezzegrégen:. ***** válasza:
#3-as LOL😁 a lábon pisilős sztorinál megvettél kilóra *felállva tapsolok
2019. febr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!