Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy ismerkedhetek, hogy jelenleg munkanélküli vagyok?

Figyelt kérdés
2019. szept. 15. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem inkább azon kellene ügyködnöd, hogy egyenesbe rakd az életed?
2019. szept. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Ha munkanelkuli lennek, inkabb azon tornem a fejem hogyan es milyen munkat keressek gyorsan.

Amugy is jobban hangzik, ha ismerkedeskor a jelolt rakerdez mi a foglalkozasod odatudsz valamit bokni, a munkanelkuli helyett.

2019. szept. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Igen, csak ne csodálkozz a nagyobb mértékű elutasításon. Egyébként meg nem munka kéne előbb?
2019. szept. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedhetsz, miért ne tehetnéd?


Aki meg napi 24 órában keres munkát amikor éppen nincs neki az szerintem kamu. :D

Napi 3-4 órát keresgélsz.. ha tényleg akarsz akkor találsz, ha nem találsz, akkor egész nap sem fogsz.

2019. szept. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az a vicc,sok lányt, akivel alakúlt valami egy másik pasi elvitt tőlem aki jobban ráért. Sose értettem,hogy egy nő miért nem bírja lekötni magát amíg a pasi dolgozik. Vagy fordítva is lehet.

Szóval semmit tevő,figyelemre vágyó pasik/csajoknál van esélyed.

2019. szept. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Btk se tiltja, én is megengedem. Ismerkedhetsz! 😊
2019. szept. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ismerkedhetsz,de nem lesz nagy sikered szerintem
2019. szept. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Cickányoknak pedig elég nagy sikerük van még munkanélküliként is. Vajon miért. Ja persze, 30 milliós Merga/Ajudi/Béjemvé, agresszív viselkedés, nagypofájúság, feszülős, rózsaszínű Armani ingecske, Kis Ricsi, Nagy Márió, Halalnihil.
2019. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Wycara válasza:
50%
Ha ugy vagy munkanelkuli, hogy mellette normális életszínvonalon elsz, mert van mibol akkor persze ismerkedj. De ha ugy mesz randizni,hogy max csak a parkban tudtok setalni mert egy kave elfogyasztasara mar nincs pénz, akkor ugy nehez lesz.
2019. szept. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Persze, hiszen rengeteg időd van rá.

Megtartani, na az már más kérdés. :D

2019. szept. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!