Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok, egy krónikusan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, egy krónikusan depressziós,39 éves, munkanélküli "fiú"-ról, aki mégis van nője és nem akármilyen?

Figyelt kérdés

Persze sok részlet hiányzik a leírásból.


Belgiumban élő arab másodgenerácis bevándorlóról van szó, lehet hogy a gyerekkori traumái meg a vándorlás tették sérültté.


Mindenesetre ez az ember házas volt, aztán úgy jött össze 31-2 évesen a volt barátnőmmel, akivel távkapcsolatban voltak 6 évig.


A csávóka a saját mostoha hugát kezdte el kezelgetni, aztán párhuzamosan látogatta a másik csajt, főleg mikor együtt mentek magyarországon fesztiválozni a csaj kontójára.


A szakítás előtt is még végig lébecoltak egy közös fesztivált, aztán elmondta hogy már amugy régóta a mostoha testvérel...aki mellesleg 19 éves...laza 20 év különbség de ok.


A csaj utána összejött velem, egy évig vele voltam, de ez a csávóka annyira durván a hatása alatt tartotta, és természetesen továbbra is csak a rinyálással.


De a volt csajom meg totál életreszólóan belezúgott ebbe a lúzerbe, úgy hogy legjobb időkben is havonta 1x találkoztak és akkor sem voltak extra programjaik, csak ültek otthon, mert a csávoka depis volt.


Tavaly már év voltam a csajjal fesztiválon, aztán ez a gyökér bejelentette, hogy ők is ott lesznek a csajával belgiumból, nyilván a munkanélküli pénzből csak egy 6 éves középkategoriás kocsira tellett meg 30 eurós apartmanra a fesztivál bejárat előtt...mehetett volna tomorrowlandre, ha már ekkora gavallér akart lenni.


Most meg idén én jelentettem be, hogy megyek a fesztiválra, és kapom az arcomba, hogy mekkora féreg vagyok, amiért elrontom a nyaralását a csajnak, aki amugy ugyanugy egyedül fog menni, mint én, csak mondjuk ő még 39 évesen is százszor jobban kell a másik nemnek, mint én 30 évesen.


2019. máj. 28. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
szerintem a mostoha lány Eumanda Rosalia Perez és van egy gyereke. a barátnőd eltitkolt ikertestvérével jár ez a csávó fesztiválozni amúgy csak a bevándorlási hivatalt meg kell téveszteniük, ezért nem avathat be a részletekbe!!!
2019. máj. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Belgiumi hétköznapok 2019 - avagy miért nem vonzóak már a Benelux államok?


Amúgy most a kérdés lázítás a nyugatra besunnyogott arabok ellen, vagy pont fordítva ez ilyen "ők milyen menők már hozzánk képest" propaganda?

2019. máj. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

lényegtelen a bevándorlás ténye ebben a kérdésben....



az arabokról van egyfajta sztereotipia, miszerint nagyon be tudják hülyiteni a nők agyát.


És amugy ja...ahhoz képest hogy immel ámmal dolgozott apja vállalkozásában, ahhoz képest jól pörög az élet.

2019. máj. 28. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!