Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy egyre kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egyre kevésbé érdekel ill. egyre jobban beletörődöm, hogy szűz vagyok és nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
Mert már a karrierem is zuhanórepülésben és úgy érzem a társkeresés sokadlagos szemponttá vált. Amíg nem éreztem ezt az egzisztenciális problémát, addig se nagyon izgatott, hogy nem volt még barátnőm (talán azért mert nem voltak ismerőseim akik felróhatták volna ezt nekem), de inkább azért nem érdekelt, mert vártam, hátha a jövőben a jó végzettségem/fizetésem hála lesz egy stabil kapcsolatom is. De mára már a libidóm is nulla lett (talán depresszió?) és nem érzem azt, hogy nekem feltétlenül barátnő kellene, akinek gyakorlatilag semmit nem tudnék nyújtani? Más is van, aki hasonlóan érez?

2019. szept. 15. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon szar helyzet ez, de ha beletörődsz az sem megoldás.

Elmennek a fiatal éveid és azon kapod magad hogy 40 éves vagy.

Próbáld meg összeszedni magad, hozd ki a külsődből a legjobbat és kezdeményezz minnél több nőnél.

2019. szept. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

Rinya, rinya, picsogás, picsogás, önsajnálat, önsajnálat.


Ki a mondta azt, hogy az egzisztencián múlik az, hogy lesz-e kapcsolatod vagy sem?


A te életed, azt csinálsz, amit akarsz. Menj pszichológushoz.

Külső plusz belső alkot egy kerek egészet, ezek együttes hatása kell ahhoz, hogy legyen valakid. Ha ezt eddig nem tudtad, akkor most felvilágosítalak.


Nem kötelező a párkapcsolat, de akkor ne a pénzre fogd, hogy nincs senkit, csak szimplán egyedül akarsz lenni, pont.

2019. szept. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális. De ez nem zárja ki h legyen valakid. Én is hasonlóan voltam mint te és amikor egyáltalán nem számítottam rá, betoppant az életembe egy lány akivel nagyon jól megvoltunk.
2019. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

„Menj pszichológushoz.”


Írja a kérdésben, hogy a karrierében is gondok vannak és megélhetési problémái is vannak. Akkor meg ezredleges probléma, hogy fizessen pszichológusokat.

Szép kis tanács...

2019. szept. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy ?

Sokan vannak meg biztosan akik igy ereznek , de ez ellen csak Te tudsz tenni. Ha ilyen maradsz nem is akar majd senki veled lenni

2019. szept. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!