Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy átlagos nő buszom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy átlagos nő buszom, villamoson stb. simogatna, puszilgatna egy férfit, akkor is ugyanolyan feljelentés, botrány lenne mintha egy férfi csinálná ugyanezt egy nővel?

Figyelt kérdés
2019. szept. 16. 13:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Keczi-tenger lenne..
2019. szept. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
A férfi akarata ellenére? Szerintem hasonló. Nyilván jobban kiveri a biztosítékot, ha egy férfi csinál ilyet, hiszen erősebb fizikumú, azaz nagyobb úgymond a kényszerítő ereje. De én azon is kiakadnék, ha egy nő csinálna ilyet.
2019. szept. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztos.
2019. szept. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
2-es vagyok. Ellenérvek? Nem sértődtem meg a lepontozáson, csak kíváncsi lennék, mit gondolok rosszul szerintetek.
2019. szept. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Diazepam ***** válasza:
65%
Nem, mert a férfiak többsége kiéhezett ösztönlény akinek bárki jó lenne egy menetre.
2019. szept. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nem lenne semmi. Ahogyan a fenti eset is mutatja.

2019. szept. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
20%
Nem.A pasi még élvezné is.
2019. szept. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
6-os: azért annyi csak lett belőle, hogy cikkeztek az esetről, meg a kommentelők és a közvélemény elítélte az esetet. Sajnos ennél több az esetek nagy részében akkor sem történik, ha egy férfi zaklat egy nőt. Miley Cyrus rajongójával lett valami? Nem.
2019. szept. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
31%

Egyenjogúság van: a férfit büntetik meg akkor is, ha erőszakos, és akkor is, ha vele erőszakoskodnak.

Utóbbi esetben pl. magamutogatásért büntethetik.

2019. szept. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem. A mai felfogás szerint áldozat csak nőkből lehet, férfiakból kizárt. Már most visszaélések vannak ilyen szempontból, és ez a jövőben csak még inkább el fog durvulni.
2019. szept. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!