Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nőknek is ugyanolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek is ugyanolyan nehéz a társkeresés, akkor mért pl csak a férfiak írnak rá nőkre? És egy se válaszol?

Figyelt kérdés
pl társkeresők,vagy a nők is szoktak de csak a legjóképűbbekre?
2019. júl. 30. 19:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
18%
Mert a nőknek összehasonlíthatatlanul könnyebb a társkeresés. Nekik csak válogatni kell.
2019. júl. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%

A nők is szoktak. Nem vagyok a legjobb-képű, de nem panaszkodom.

A nőknek dugó pajtit találni könnyű. Komoly kapcsolatot ugyanolyan nehéz, mint a férfiaknak, sőt...gyakoribb, hogy a pasas hitegeti a nőt komoly tervekkel, közben pedig csak kufircolni akar. Fordítva ez ritka, mint foltos tehén csecsét szopó kisgyerek.


Ennyire egyszerű.

2019. júl. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

A nők is szoktak. Nem vagyok a legjobb-képű, de nem panaszkodom.


akkor biztos leprás vagyok,mert rám még egy nő se írt és 1 se válaszolt

2019. júl. 30. 20:03
 4/26 anonim ***** válasza:
77%

Örülj neki, hogy végső soron te választasz. A kiválasztott csajszik már csak rád bólintanak vagy nem.

De míg te kezdeményezel 100 csajnál, akiből 1 minimum visszaír, addig egy csaj sose kapja meg, akit akar, ha az a valaki nem ír rá. Neked így tehát jobb.

2019. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

De míg te kezdeményezel 100 csajnál, akiből 1 minimum visszaír, addig egy csaj sose kapja meg, akit akar, ha az a valaki nem ír rá. Neked így tehát jobb.


nem ír visza 1 se

2019. júl. 30. 20:05
 6/26 anonim ***** válasza:
31%
ne neten csináld
2019. júl. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
élőbe is le carnak,ráadásul képen előnyösebben nézek ki
2019. júl. 30. 20:09
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
Hol itt a gond? Vannak kategóriák! Pl dagadt dagadtal, sovány - soványal kezdjen. Stb. Ha te a saját tipusodat keresed akkor egy idő után lesz sikered. Ha meg rosszul sorolod be magad , úgy évekig is próbálkozhatsz siker nélkül.
2019. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
11%
Nők is írnak pasikra. De csak a 10 pontos fullos pasikra. Mi férfiak úgy vagyunk, hogyha màr egy picit is szép a feje, rairunk. Így kerek a világ :D
2019. júl. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
nem vagyok dagadt,de sok féle nőnél próbálkoztam,sok féle nő bejön,én egynek se(nem,nem csak azt nézem hogy lyuk legyen)
2019. júl. 30. 20:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!