Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes társkeresők, észrevételek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresők, észrevételek?

Figyelt kérdés

Azokat a férfiakat céloznám meg a kérdésemmel, akik használják, vagy használták az online társkeresőket. Ti észrevettétek azt, ha van egy új női regisztráció, és ha sikerül az elején írnotok neki, akkor van némi esély hogy válaszoljon. Majd egy kis idő múlva felfedezi mindenki, és pillanatok alatt levél dömpinget kap. Ezzel a levelezésetek véget is ért, a hölgy rákap a reflektorfény ízére, majd kiválasztja a társkereső legmenőbb kanját.


Legutóbb 8 levélváltásnyit beszélgettem egy vidéki nővel, nagyon csinos volt. Gondoltam is, hogy ha Bp-et adta volna meg lakhelyének, akkor óránként 100 levelet kapna. Na mindegy, minden jól alakult, teljes egymásra hangolódtunk. Nem tartom magam egy elveszett embernek semmilyen téren, stilisztika, témák, intelligencia, megjelenés, egzisztencia... minden rendben van velem. A Hölgy elvált, van egy gyereke. Szóval valahonnan kiszimatolták, majd se szó se beszéd, de elfelejtett.


Amit nem értek az az, hogy miért írják és gondolják magukat érzelmileg, szellemileg fejlett embereknek, amikor még elköszönni sem tudnak? Főleg úgy, hogy már mélyebben elkezdtünk beszélgetni, őszinte és hosszú levelezést váltottunk.

Aztán jönnek a mediterrán kanok, és a nőknek ez kell. Tényleg ez kell egy válás után? A kaland, a kötetlen szex? Amikor tudva levőlegesen csak a testük kell a pasinak? Akkor miért mondják azt, hogy a belsőt sokkal többre értékelik? Félelmetes, hogy ha valamelyik nő egy picivel szebb mint az átlag (70-80kg az átlag), akkor egyszerűen elérhetetlenek.


Így már egyáltalán nem csodálkozom sem magamon, sem a férfitársaimon, akik arra panaszkodnak, hogy csak az 50 év feletti 80kg-os nők írnak rájuk.


Amíg a férfiak a piroslámpás oldalakat használják hogy szexhez jussanak pénzért, addig a nők ugyanezért az ingyenes online "társkeresőket" használják, ahol a szex házhoz jön?



2019. szept. 17. 22:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Mert nem vagy barna hajú, barna szemű, karakteres arcú, jóvágású, jótestű férfi. Én már látatlanba megkérdeztem a pár nő férfi ideálját, de kivétel nélkül mindegyiknek olyan kellett. A baj az ott kezdődik, hogy ha ilyenek az elvárások, akkor hasonlók legyenek az adottságok is. Mert ha mondjuk egy erősen alsó küszöbértéket éppen csak súroló nő vágyik egy ilyen társra, az nagyon gáz. Önismeret ilyenkor hol van? Meg azt is jó lenne már észben tartani, hogy a nők álma típusú férfiből igen kevés van, ezért felesleges éveket elpazarolni. A női belső értékek meg megint csak a hiányos önismeretről árulkodnak. Se személyiség, se stílus, se intelligencia, se EQ. Az egy dolog hogy ő mit gondol saját magáról, az igazság az, hogy ezt el kellene osztani tízzel, akkor talán megkapná a valós értéket. A csapból is az folyik hogy nincsenek normális férfiak. Hát vannak, de ők nem igazán kellenek a külső jegyeik miatt. Annyira de annyira elszálltak a női igények a külsőt tekintve, hogy az már bőven tragikomikus!


Egy teljesen független női ismerősömmel végignézettem a női felhozatalt egy populáris társkeresőn. A korosztály 34-45 éves korosztály. Tehát mondom mégegyszer: NŐI ismerősömmel. A véleménye az volt, hogy gáz. Nem is az a baj, hogy a kor meglátszik, hanem a testi igénytelenség. Miért kell 30 felett 70kg felé hízni? Ehhez még hozzájön a szellemi alultápláltság is, gondolok itt a levelezések minőségére vagy a hiányára, majd ezeknek a nőknek az elvárásaira. Ez így összességében elmenne a Móricka vicc lapban.

2019. szept. 18. 14:16
 12/13 anonim ***** válasza:

Én találtam ilyen férfit, pedig nem gondolom magam bombanőnek. Elégedett a testemmel, de inkább a személyiségem fogta meg, ahogy engem is az övé. Társkeresőn ismerkedtünk meg és lassan az első évfordulónkat ünnepeljük.

19L 23F

2019. szept. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#7

A munkám és a hobbim miatt nem jutok el olyan helyekre, ahol lehet ismerkedni. Régebben könnyen ment, mert sok buliba jártam az ismerőseimmel, de abból a szakaszból már kinőttünk rég. Abban meg nem bízok, hogy komoly kapcsolatra egy buliban akadok rá.

Így maradnak az online appok, ami 2019-ben nem hiszem, hogy olyan idegen dolgok lennének, egy digitális korszakban, amikor mindenki mindenhol online.

Mint már előttem is írták, sok férfi és nő nem tud ismerkedni, beszélgetni. Azért találjak egy nőt érdekesnek, mert képes tőmondatokra, de önálló témákra és véleményre nem?

2019. szept. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!