Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kiselejtezett a 21. századi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiselejtezett a 21. századi. Értéktelen, bóvli pasi lettem az internetes társkeresők miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

23 éves, átlagos pasi vagyok külsőre. Ami azt jelenti, hogy nem ronda, viszont neten egy lányra napi száz vagy több száz ilyen pasi ír mint én, ezért bóvli kategóriának számítok. Semmi extra amiért rám kattintanának.

Mivel élőben már nem ismerkedik senki manapság, mert a 21. században már mindenki az okostelefonján él, és azon keresztül érintkezik tulajdonképpen a külvilággal, és azon is keres társat ezért a belső értékeimet nem tudom felhozni. Netes társkeresőn 2 dologból nyerhetsz értéket, a külsődből és az egzisztenciádból. Na most, a külsőm átlagos, egzisztenciálisan pedig nem tudok versenyezni egy 30-as, 40-es férfival, mivel még most fogom befejezni a tanulmányaimat.

Márpedig a korosztályombeli nőkre iszonyú a kereslet, rengeteg 30-as, 40-es férfi is ír rájuk, akiknek már megvan mindenük, sőt még anyagi támogatást is akarnak biztosítani a hölgyeknek, akkora lovagok a mai férfiak. Fiatal punciért cserébe bármit.

De én mit tegyek? A külsőm átlagos, saját egzisztenciám még nincsen, semmi különös nincs bennem még amire egy nő fel tudna nézni, baromi sok ilyen férfi van aki ugyanígy nem tud barátnőt találni, mert hasonló helyzetben van mint én. Tehát iszonyú sokan vagyunk így "értéktelenek".

Mit tegyek? Törődjek bele, hogy a mai világ áldozata vagyok, akit kiselejteztek a netes társkeresők ás a mai világ trendjei? Ha nem akarok megbolondulni, akkor kössem le magam mással, pl. karrierrel, és várjam amíg én is 30-as, 40-es férfi nem leszek és akkor majd menni fog a csajozás? Tényleg ilyen a mai világ?

Mindenesetre régen még nem is volt.


2019. aug. 23. 11:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

regen meg ilyenebb volt. akkor nem is a lany valasztott, hanem az apja: azt, aki a legtobbet "ajanlotta", vagy akivel egyesithettek a foldjeiket stb. mint a korhintaban, "fold a foldhoz hazasodik".


azt meg nem tudom honnan veszed, h nem ismerkedik senki eloben, rockmaratonon 1 het alatt nemis tudom hanyan jottek oda, volt direkt ilyen "emberkeresos" jatek is szingliknek. ez egy nagy rinya, a multban meg rosszabb volt elhiheted.

2019. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ne ismerkedjen interneten, inkább élöben ott több esélyed van
2019. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Te a saját ostobasagod áldozata vagy.
2019. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nyomit a gondolkodása miatt nem vesz(n)ek férfiszámba, nem a kinézete miatt.
2019. aug. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeségeket beszélsz.


1. Nem igaz, hogy minden nőre ennyien nyomulnak, ez csak a a top nőkre igaz.

2. Nem igaz,hogy mindenki neten ismerkedik, az csak egy kiegészítő lehetőség.

3. Ha átlagos pasi vagy, átlagos lányonkàl próbálkozz.

4. Mire vársz 30-40 éves korodig? Azt hiszed majd kapósabb leszel? Francokat, épp ellenkezőleg.

2019. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nyomulj az iskolában, amíg tudsz.

33/f

2019. aug. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

1, vidék élőben

2, külföld (kelet, mediterrán térség)

2019. aug. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hozd ki magadból a maximumot. Nem kell beletörődni abba, hogy átlagos vagy.
2019. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Neten ismerkedni? 34 vagyok, volt netrol 6 párom. Mindegyiknek volt valami flugja (betegesen feltekeny, megcsalos borzalmasan hisztis), pedig jogaszok, mérnokok, tanárok voltak. Persze bennem is vannak hibak, de normalis vagyok. Nem szabad ott.
2019. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Napi szokasos incel kerdes ....
2019. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!