Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet, hogy egy 30+-os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet, hogy egy 30+-os férfi hiába vágyik barátnőre (már gyerekekre is) mégsem szólít le senkit?

Figyelt kérdés

Mentünk már el közösen szórakozni meg rengeteg olyan helyre ahol lehetősége lett volna hozzászólni nőkhöz mégsem tett egy lépést sem az ügy érdekében. Messziről helyesel a férfi haverjának, ha az észrevesz neki valakit,hogy jó lenne a csajjal kezdeni valamit. Magától nekem még egy nőt sem dícsért meg. Tinderen is fent van, de hiába lesz "párja" rá sem ír. Ha a nő kezdeményez még arra sem válaszol. Külsőre nem az a tipikus férfias, divatos pasi, de a személyisége nagyon jó, ha nem lenne párom akkor simán összejönnék vele :D Azt mondta nem meleg, de akkor nem értem miért szenved egyedül ahelyett,hogy keresne valakit maga mellé. Ha nem is egyből találná meg a nagy szerelmet, de legalább kimozdulna a randikra, lenne szexuális élete.

Másnak is ismerős ez a szitu? Miért csinálja ezt? Mégis meleg lenne?



2019. szept. 18. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Annyira csak nem vágyik rá, ha nem tesz semmit érte.
2019. szept. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 mikeXxX ***** válasza:
19%

És mi van ha szexpartnere van ?

Hasonló cipőben voltam én is.

2019. szept. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Vannak férfiak, akiknél a szerelembe esés nem megy hirtelen. Tetszik nekik az adott nő (meg a nők úgy általában), de közben nincs az a bizonyos rózsaszín köd, ami elhomályosítana mindent, így tud reálisan gondolkodni. Összességében meg arra jut, hogy egy kapcsolat többet vinne, mint amennyit hozna.
2019. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 elmondása szerint nem szexelt 5 éve, de persze erről lehet hazudni is, de szerintem igazat mondott
2019. szept. 18. 17:38
 5/10 anonim ***** válasza:

"Külsőre nem az a tipikus férfias, divatos pasi"


Ezt tudja ő is és nem kockáztat ennyi.

2019. szept. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fél. De aki nem mer, az nem nyer.
2019. szept. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ő nagyon jól tudja, miért nem kezd senkivel, hagyjátok békén.
2019. szept. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól még hogy egy helyen táncol öt csaj, nem azt jelenti hogy egyiknek sincs senkije. Azért ehhez a nőknek is kell jelet adni, különben még azt hiszik zaklatod őket.
2019. szept. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van abban valami amit az előttem lévő ír. Lehet hogy akkor merne kezdeményezni vagy legalábbis elhinné hogy lenne esélye ha egy nő igazából flörtölne vele. Szemezés, helyes mosoly, körülötte lófrál mintha arra lenne dolga. Véletlenül mellé áll vagy ül.

Nekem is ez a problémám, max normális külsőm van, és nekem is könnyebb lenne ha legalább a hölgy aki szimpatikusnak tart flörtölne velem. Senkinek a homlokára nincs felírva hogy kapcsolatban van vagy sem. Jómagam már annyira hozzászoktam a különféle "maradjunk barátok" celú lekoptatáshoz, hogy vagy hozzá sem szólok vagy mondok valami disznó szöveget és teszek rá hogy mit mond mert ez a vége. Nem hiszek nő és férfi közti barátságban.

Valószínűleg a baratodnak is ez a hozzáállása konkrétan lesz...a hogy ki mit akar tőle. Dolgozik, éli az életét és majd akinek ő fontos lesz, tesz érte hogy viszonozza.

2019. szept. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem átérzem a barátod fájdalmát. Én is szeretnék barátnőt, de nem merem leszólítani a nőket és nem is tudnék mit mondani. Na meg nem is kellek a nőknek, ami szintén elég hátráltató tényező...

30F

2019. szept. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!