Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik ismerősöm szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik ismerősöm szokott gyerekekre vigyázni, de mostanság nem tud munkát találni, mert mindenki azzal jön, hogy egy fiú, férfi nem csinálhat ilyen munkát, mert biztos pedofil, miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
Én ismerem személyesen csak ajánlatni tudnám bárkinek, ritka jószívű, rendes srác és lényegében a munkanélküliség miatt is meg amgúy is szívesen vigyáz 4-12 év körüli gyerekekre.
2013. júl. 10. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Rossz helyen próbálkozik. De te is. Miért itt teszed fel a kérdést, és miért nem a gyereknevelés, vagy hasonlókban, ahol a potenciális jelöltek megfordulnak?
2013. júl. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Amerikából jött be ez az állandó pedofiloktól való közösségi rettegés, ott különösen jellemző, ott ha orvos létedre mondjuk nyalókát adsz egy gyereknek, az anyuka barátnői délutánra már úgy tudják, hogy gyerekeket erőszakolsz. Úgy tűnik kezd bejönni hozzánk is.
2013. júl. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a szex témában kérdezed, akkor biztos meg van a jó oka.
2013. júl. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek hülyèk és félnek mindentől. Pl miért gondolják az emberek, hogy csak férfi pedofilok vannak?
2013. júl. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ezen szoktam gondolkodni 4-es.
2013. júl. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!