Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők ti összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti összejönnétek olyan férfival, aki még 34 évesen is egyetemre jár?

Figyelt kérdés

Sosem dolgoztam még, a szüleim cégének a rám eső részesedéséből élek. Sok dologhoz értek (elméletben), de sosem éreztem úgy, hogy meg kéne méretteti magam ezekkel kapcsolatban, így azt sem értem fontosnak, hogy dolgozzak valamit.


Imádok biciklit, autót szerelni, illetve saját kézzel újitgatni a házam, szeretek tanulni és sportolni. Ezek a hobbijaim és ennek élek.


Már van egy közgazdász diplomám, amire azért volt szükség, hogy a későbbiekben tudjam kezelni a pénzem, emellett cég irányítással kapcsolatos tanfolyamot végeztem. De sosem éreztem úgy, hogy ezeket nagyon szeretném csinálni, csak muszáj volt.

Jelenleg keresem a helyem még a világban, jelenleg matematikát tanulok, de borzasztóan nehezen megy, így már elég sok ideje húzom, de nem akarom ott hagyni, mert a nehézsége ellenére nagyon érdekel.


Nem tervezem, hogy a családi céget átvegyem később, inkább egy kutatásért felelős saját részleget szeretnék a cégen belül működtetni majd, egyetemen rengeteg nálam jóval tehetségesebb emberrel találkozom, és kezdem átlátni, hogy a tehetségükben mekkora potenciál lenne, ha a pénz nem lenne akadály, ezért egy céges ösztöndíj program szerűen töröm a fejem és ennek a kivitelezésén. Persze ehhez még nekem is rengeteget kell tanulnom és tapasztalnom.


Nem vagyok kényes, akár fizikai munkát is szívesen végzek (nem pénzért csak magamnak hobbiból), ilyen körülmények között nagyon taszító, ha még soha életemben nem volt rendes munkám?



2019. szept. 19. 11:00
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogsz tudni élni, ha a szüleid már nem lesznek?
2019. szept. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Már az első mondatnál elvágtad magad. Sajnálom
2019. szept. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

Persze. Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy szüleim minden hónapban adnak nekem zsebpénzt, hanem úgy, hogy ez egy zárt körű részvénytársaság, amiben benne vagyok én is. Nem szeretnék döntés hozó lenni, de ez nem azt jelenti, hogy nincs beleszolásom semmibe és hogy nem is lesz. Ha a szüleim nyugdíjba mennek valamilyen szinten muszáj lesz foglalkoznom a cég ügyeivel, legalább olyan szinten, hogy ügyvezető igazgatót találok.


Ezen kívül azt sem úgy kell elképzelni, hogy nincs semmi pénzem, hanem úgy, hogy minden pénzem innen van. Viszont tisztában vagyok vele, hogy fontos a diverzifikáció, befektetéseim vannak, biztonsági tartalékaim, csak nem szeretek kockázatos dolgokba belemenni, inkább élek a hobbijaimnak, mint a pénznek.

2019. szept. 19. 11:17
 4/42 anonim ***** válasza:
69%

Nem véletlenül nincs barátnőd 34 évesen, pont amikor egy férfi a legkelendőbb (olyan mint egy nő 20 évesen).

Ennek ellenére neked azért nincs, mert nem alakult ki benned az önértékelés, önbecsülés. Mivel sosem méretted meg magad semmiben, így nem is értek valódi sikerélmények. A szüleid által teremtett vagyonból élsz, mondhatni eltartottak egész életedben, és így sosem kényszerültél rá, hogy saját magad teremts valamit. És mivel nem teremtettél semmit, az ezzel járó önbizalmat sem szerezted meg. Oké, anyagi biztonságban és jólétben élsz, de az önbizalom nem egy olyan dolog amit pénzért meg lehet venni. Az nem tud az öledbe hullani, azért meg kell szenvedni. Annak a férfinak van önbizalma, akit már sok sikerélmény ért, mert kihívásokkal teli életet élt. Nálad ez elmaradt, és ezért nincs barátnőd, mert nem vagy férfi. Akinek nincs önbizalma az a nők szemében nem is férfi, mert ez a férfi valódi lényege.

2019. szept. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Na várj...tehát jól értelmezem, hogy azért tetted fel ezt a kérdést mert 34 évesen nem volt még kapcsolatod és szűz is vagy? Akkor tehát ugyanaz a szokásos 30 feletti szűz vagy akikből minden napra jut itt gyk-n. A többi csak körítés...
2019. szept. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

20-on éves koromban folyton volt kapcsolatom, föleg egyetemről. Eddig nem éreztem, hogy bármi baj lenne velem, az utóbbi években kezdtem ráeszmélni. Az egyetemista nők között már messze nem vagyok annyira népszerű, önálló, dolgozó nők pedig kapásból elutasítóak.


Éjszakás kalandjaim lehetnének, de ennek sosem voltam a híve. Most sem igénylem, inkább egy társat szeretnék, akivel hosszú távon együtt lehetek.

2019. szept. 19. 11:31
 7/42 A kérdező kommentje:

Azt nem mondanám, hogy sosem volt sikerélményem, említettem, hogy hobbim, hogy saját kézzel újitgassam a házamat.


Korábban (kb 10 évvel ezelőtt) előfordult, hogy vettem egy romhalmazt, kb mindenki hülyének nézett meg kiröhögött, most az a ház 6x annyit ér, mint amennyiért megvettem (nem túlzok), persze ez az ingatlan piacon is múlott, de emellett senki elképzelni sem tudta, hogy mit akarok azzal a házzal és 6év alatt rendbe hoztam hobbiból.

2019. szept. 19. 11:36
 8/42 A kérdező kommentje:
Persze rá kellett költenem még annyit, mint amennyibe a hát került, de így is durván a 3x-osát éri, mint amennyi pénzbe került. Bár tény hogy iszonyú sok feladat volt vele, de ez inkább hobbi :)
2019. szept. 19. 11:40
 9/42 anonim ***** válasza:
91%
Ha jelenleg minden rendben lenne a nő szerzési képességeiddel, akkor nem tettél volna fel itt kérdést, hiszen minden rendben lenne. Mivel feltetted a kérdést, ezért gondok vannak az ismerkedéssel, nem tudsz magadnak nőt szerezni. Már ebből is láthatod hogy valami nem oké, valami zavarja a nőket
2019. szept. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem gáz. Tanultal, tanulsz, van stabil jövedelemforrásod es vannak terveid, amit ha sikerül összehoznod, azzal másoknak is jót teszel. A 8 órát lehuzok a gyárban tipusú proliknak proliknak nyilván nem fog ez tetszeni.
2019. szept. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!