Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Összejönnétek-e egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek-e egy olyan vékony fiúval, aki tényleg szeretne izmosodni és jobban kinézni, de még normális étrendre sincs pénze?

Figyelt kérdés
Szüleimmel élek együtt, jelenleg munkanélküli vagyok, ezért új szakmát tanulok, mert sehova nem vesznek fel és semmi kilátásom nincs jelenleg csak egy új szakma ami vagy bejön vagy nem. Nem állunk jól anyagilag. Az egyik szülőm is beteg és reggelente épp csak megtudok enni egy szendvicset, délben/este pedig amit épp a hűtőben van (vagyis, amire épp volt pénzünk). Emiatt nemhogy a tömegnövelés, de a jelenlegi csekély súlyom fenntartása is nehézkes.
2019. szept. 15. 12:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miért nem dolgozol?
2019. szept. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Sok gyárban dolgoznak olyanok, akik a saját nevüket sem tudják leírni.

Ahogy látom ez neked menne.


Tehát nem értem, hogy miért nem dolgozol.

2019. szept. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#1: Ugye nem olvastad el a kérdésleírást? -_-

Mert nem vesznek fel sehova, ezért most elkezdtem tanulni egy másik szakmát, amivel hátha több esélyem lesz.

2019. szept. 15. 12:21
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nálad nem az étrend a legnagyobb kizáró ok, hanem az, hogy egy csőd tömeg vagy
2019. szept. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

Betanított munkához elég a 6 általános. Szóval?


Továbbá először az életedet kellene rendbe tenni és utána a nőkön gondolkozni.

2019. szept. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Saját testsúlyoz edzésről, futásról, jógáról hallottál már?

Ahhoz, hogy izmosodj nem kell iszonyatosan nagy étrend, csak sokat kell mozognod és súlyzóval (nagy súlyokkal) edzened.

2019. szept. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#2: Az egy dolog, hogy ők ott dolgoznak, de nekem nincs ismerősöm így protekcióm se. Akárhova beadtam (még tré helyekre is) a jelentkezésem, mindig felvettek helyettem más embereket. Pedig tudok szépen kommunikálni, csak lehet a külsőm miatt megbélyegeznek, hogy "ez a kölyök nem fogja bírni fizikálisan".
2019. szept. 15. 12:22
 8/18 anonim ***** válasza:

ma 12:22


És te hol élsz?

Itt már bárkit felvesznek gyártósor mellé, aki 5 gomb jelentését be tudja magolni..

Jelen helyzetben a munkanélküliség vagy átmeneti, vagy csak kifogás.

2019. szept. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%
És, hogyan akarsz szexuális életet élni ily csekély kalóriabevitellel. Tudod te milyen éhes az ember szex után?
2019. szept. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem jelenleg ne a társkeresés legyen a legégetőbb megoldandó problémád.
2019. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!