Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire lehet rendőrnővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet rendőrnővel ismerkedni szolgálat közben?

Figyelt kérdés
Mindig látok egy csinos rendőrnőt a keleti pályaudvaron amikor arra szoktam menni, gondoltam arra hogy szívesen ismerkednék vele tehát beszélgetnék vele, randira hívnám stb. Úgyis félénk fiúka vagyok jó lenne egy domináns nő.
2019. szept. 19. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
🤦🤣
2019. szept. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
🤦🤦🤦
2019. szept. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most mi van? Mi a baj? Nem tetszhet egy egyenruhás?
2019. szept. 19. 15:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szolgálat közben nem lehet.Tiltja a szabályzat.
2019. szept. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Azt én is láttam már, ott bóklászik az autók között, nem?

Nekem szólt, hogy le fog járni a műszakim, és jól megnyalta a szája szélét, meg direkt leejtette a tollát előttem.

2019. szept. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyorshajtás és meg is van a kezdő löket!
2019. szept. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
simán lehet. Ezek a csajok elég rámenősek
2019. szept. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!