Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kikezdenétek egy vagy két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikezdenétek egy vagy két rendőrnővel?

Figyelt kérdés

A múltkor ahogy sétáltam a városban az egyik kereszteződésnél két rendőrcsaj állomásozott. Fiatal sunák voltak, nem is néztek ki rosszul. Röhögcséltek meg trécseltek, mintha egy klubban lettek volna... Nem is tudom, hogy mi is volt a dolguk, mert nem a forgalmat irányították, a lámpa működött. Na szóval arra gondoltam, hogy az ilyeneket még meg is lehetne fűzni, mert egyik sem tűnt nagy észkombájnnak. Csak ugye a jelvény azért biztos vastagítja a bőrt az arcon.

Ti ilyenkor be mernétek próbálkozni náluk?



2016. febr. 25. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Egye fene , engedném h megbüntessen!
2016. febr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én már be is mertem... Annyi, hogy trafiztak 3-an, abból csak 1 volt csaj, az egyik srácot meg ismertem, ez mondjuk javított a bátorságomon... De amúgy is oda mernék menni beszélgetni... Ha épp nem tehetik, mert olyan dolguk van, arról úgyis szólnak amint megszólítod őket...

Amúgy ugyan olyan emberek, mint bárki más.

2016. febr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2016. febr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A világ legjobb dolga a rendőrnővel való ismerkedés. Nem kell kitalálni semmi különös indokot, csak megkérdezed tőle, hogy merre van az arra. Persze jó messze levő, vagy nem létező utcát kell kérdezni, hogy ne tudjon két szóból lerázni.
2016. febr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!