Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudtok olyan könyvet ajánlani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan könyvet ajánlani, ami segít legyűrni a szorongást fiúkkal való beszélgetés során?

Figyelt kérdés

Ha beszélgetésbe elegyedek egy sráccal, mindig aggódok, hogy túl sokat mondok vagy lényegtelen infókat mesélek magamról. Nem volt még barátom, ismerkedésből teljesen tapasztalatlan vagyok. Szeretném azt elérni, hogyha egy olyan sráccal beszélgetek aki nagyon tetszik, ő is azt gondolja, hogy igen, vele felhőtlenül lehet beszélgetni. Tudom, hogy ezek fejben dőlnek el, mégis, ha valakinek van bármiféle tippje, szívesen fogadom.


22/L



2019. szept. 20. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Allan és Barbara Pease könyvek

2019. szept. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ez pont az, amit nem fogsz könyvből megtanulni.

Csak egy normális beszélgetőpartner kell, aki mellett nem stresszelsz.

2019. szept. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak gyakorlás kérdése. Szerintem a legtöbb srác örül neki ha a csaj magától képes beszélgetni, nem úgy kell mindent "kirángatni" belőle, vannak önálló gondolatai. Én valahogy ha egy csaj nem nagyon válaszolt/egy-egy szóban csak és nem kérdez vissza mindig arra gondolok, hogy nem akar tőlem semmit és ilyenkor hagyom a francba. Ellenben ha "dől belőle a szó" akkor úgy érzem érdeklem és szereti a társaságom.

Egy idő után persze ez lehet idegesítő is, de szerintem a legtöbbünk (férfiak) annyira nem bánják.

Szóval inkább a nő legyen beszédesebb.

A másik dolog, ha találkozol egy olyan emberrel aki igazán tetszik ÉS össze is illetek, akkor magától jönni fognak ezek a dolgok és nem kell erőltetni az egészet, mert menni fog automatikusan. Ellenkező esetben pedig nagyjából meg is szakadhatsz akkor sem lesz belőle semmi (max egy rövid/egyéjszakás kapcsolat).

2019. szept. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

könyvet sajnos nem tudok ajánlani, de szerintem emiatt nem kell aggódnod. úgy látom, a legtöbb fiú szereti, ha inkább a lány beszél, és egyébként is, az ismerkedési fázisban a másik számára szinte minden érdekes még, sosem tudhatod, hogy nem egy számodra lényegtelen apróság lesz-e az, ami valamiért megérinti a másikat és még inkább felkelti az érdeklődését.

amúgy én is ilyen vagyok, mindig erősen koncentrálok a másikra, próbálom felvenni a rezgéseit, túlgondolom, hogy kinek mit kellene vagy nem kellene elmondanom, minden mondatot aggódva átpörgetek a fejemben azon agyalva, hogy nem fogom-e vele akaratlanul is megbántani vagy kellemetlen helyzetbe hozni a másikat... aztán időről időre jön egy-egy olyan ember, akivel hirtelen mindez eltűnik, azonnal megtaláljuk a közös hangot és olyannyira könnyed természetességgel tudok vele akár órákon át beszélgetni, hogy én magam is alig hiszem el.

24F

2019. szept. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha van kedved én beszélgetek veled. Csak akkor fogod tudni leküzdeni, ha sokat gyakorlod "tét nélkül".
2019. szept. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A könyvek alapvetően nem fognak rajtad segíteni, mivel minden fájdalmat magadnak teremtesz. A legjobb könyvek is csak megmutatják neked az utat, hogy tudod a fájdalom teremtést leállítani, majd a meglévő fájdalmakat feloldani.

Magam is súlyos érzelmi fájdalmakkal küzdöttem egész életemben, és majdnem az öngyilkosságba menekültem. De hiába olvastam el a legjobb ezzel kapcsolatos könyvet, az csupán intellektuális tudásként szolgált számomra, de nem oldozott fel a fájdalmak alól. De végül sikerült minden érzelmi fájdalmat feloldanom azáltal, hogy sokat dolgoztam magamon. Alapvetően mindig is tisztában voltam azzal, hogy önmagamon kívül más nem képes rajtam segíteni. Írni is fogok a tapasztalataimról egy könyvet.

2019. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt az egy könyvet ajánlom: [link]

Ez útmutató a teljes felszabadultsághoz.

Én már úgy érzem magam, mint gyerekként, sőt, még nyugodtabban. Pedig olyan súlyos szorongásban szenvedtem, hogy szívritmuszavarom és állandó gyomorgörcsöm is volt. A legegyszerűbb dolgokat is nehezemre esett megtenni. Elmenni bevásárolni, dolgozni...stb

2019. szept. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Multkor láttam egy könyvnek álcázott pálinkásflaskát!!!:-)
2019. szept. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!