Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő miért nem kérdez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért nem kérdez vissza a beszélgetés során, amikor érdeklem őket?

Figyelt kérdés

Jó párszor belefutottam már olyan nőkbe, akikkel elkezdtem beszélgetni, de nem igazán kérdeztek vissza. Elbeszélgettünk, de általában én beszéltem többet, ők kevésbé voltak kommunikatívak. Az ilyen ismerkedések nagy részéből szex lett és a lányok kapcsolatot is akartak volna, de én nem.

Miért nem voltak kommunikatívabbak?



2018. máj. 1. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ugy van! Ök a hibásak! (Igy érted???)
2018. máj. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1: A válaszodnak mi értelme? Úgy értem, ahogy a kérdésben is írtam: A miértre vagyok kíváncsi.
2018. máj. 1. 17:44
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert ez inkább háritásként hangzik. Te elvársz valamit amire esetleg (valamiért?) ök nem is gondolnak. A szükséges "felvilágositást" magadtol is elmondhatnád nekik. Nem???
2018. máj. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2018. máj. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#3: Igazad van abban, hogy elvárom. De szerintem pl. egy közös mozizás után egy beszélgetés úgy néz ki, hogy a felek elmondják a véleményüket a filmről és kérdeznek is a másiktól. A lányok egy részével tök jól megy a dolog, de a másik részüknek mintha nem igazán lenne véleménye és mintha nem is érdekelné őket semmi.

Persze, elmondhatnám a felvilágosítást, de te nem éreznéd egyoldalúnak az ismerkedést, ha folyamatosan csak te mesélnél magadtól, a másik pedig semmire sem kérdezne rá?

2018. máj. 1. 17:54
 6/14 A kérdező kommentje:
#4: A kérdést láttam, de nálam nem a "nem érdekled őket" helyzetről van szó.
2018. máj. 1. 17:55
 7/14 anonim ***** válasza:
Sajt.
2018. máj. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Diavolino44 ***** válasza:
64%

Ez ket okbol lehet, vagy “tesztel”, hogy te mennyire tudod ot szorakoztatni, vagy zavarban van s neki tobb ido kell mire megnyilik.


Amugy ment a kepzeletbeli pacsi, ezt igy kell csinalni, ha a beszelgetesre nem hajlando, vagy nem eleg “képzett” akkor csak szexre lesz jo. Egy tartos kapcsolatban az a minimum, hogy mindket fel beszel, s erdeklodik a masik irant.

Ez amugy altalanos jelenseg, mindenki el van a kis vilagaban, kulonosebben nem erdekli mi tortenik a masikkal.

Nekem az egyik kapcsolatomban tunt fel, hogy 3 ev utan feltettem a kerdest, vajon ismer-e a parom? Mert en ot, igen. O engem kozelrol sem. De kulonosebben nem is akart. Kirakatbaratnak jo, esetleg jovobeli ferjnek..

2018. máj. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Legyen már ennyi emberismereted! Egész egyszerűen nem mindenki kommunikatív. Nekem is vannak olyan barátnőim akik elég kukák és nekem kell mindig dumálni, más barátnőim meg ugyanolyan cserfesek mint én. (igen, nő vagyok, most sima barátságokról beszélek) Mindenki más, érted? Én pasik közt is látok ilyet is, olyat is. A legtöbb imád dumálni magáról, de van amelyikkel normálisan megy a kommunikáció oda vissza, van akiből meg úgy kell kihúzni valami infót.
2018. máj. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%
A legtöbb nő túl buta ahhoz, hogy beszélgetni tudjon.
2018. máj. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!